Okładka książki - Ty

Ty

Wydawnictwo: Telbit
Data wydania: 2011-01-01
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 978-83-62252-45-9
Liczba stron: 600
Tytuł oryginału:
Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a książkę: Mikobelle

Ocena: 5.5 (2 głosów)

Powieść o ojcach, synach i córkach, o przyjaźni oraz mrocznej tęsknocie za chaosem i okrucieństwem. Pięć normalnych niemieckich dziewczyn. Ty. Jeden normalny niemiecki mafioso. Ty. Jeden normalny niemiecki psychopata. Ty. Co zrobisz, kiedy najlepsza przyjaciółka bez słowa zniknie z twojego życia? Co zrobisz, kiedy w końcu znajdziesz ją naszprycowaną prochami, z trupem ojca w zamrażarce? Co zrobisz z wartym miliony euro składzikiem narkotyków? Co zrobisz, kiedy jeden z najpotężniejszych ludzi w Berlinie zacznie na ciebie polować? Co zrobisz, kiedy jakaś młoda siksa spróbuje sprzedać ci twój własny towar? Co zrobisz, kiedy znajdziesz w piwnicy ciało własnego brata? Co zrobisz, kiedy morderczyni twojego brata spróbuje uciec w miejsce, w którym nie ma już nic? Do czego się posuniesz, żeby znaleźć to, czego całe życie szukasz? A co zrobisz, kiedy okaże się, że cały czas szukałeś źle? A gdy w końcu to znajdziesz? Co zrobisz, kiedy ludzie wokół ciebie zaczną umierać? Co zrobisz, kiedy okaże się, że to wszystko kłamstwo? Co zrobisz, kiedy twój świat wywróci się do góry nogami? Ty.

przesuń

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Avatar użytkownika - MonikaP
MonikaP
Przeczytane:2017-01-17, Ocena: 6, Przeczytałem, 52 książki 2017,
Początek trochę chaotyczny i trzeba czytać uważnie, później już jest lepiej. Ciekawy zabieg to narracja w 2 osobie, dzięki temu możemy być bliżej każdego z bohaterów. W sumie chyba jest to bardziej historia relacji rodzice-dzieci niż krwawy kryminał, choć tego nie brakuje. Podsumowując, polecam lubiącym mocne wrażenia!
Link do opinii
Avatar użytkownika - mojeksiazki
mojeksiazki
Przeczytane:2014-07-17, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,
Kolejna świetna pozycja Zorana Drvenkar'a potężna książka, którą czyta się w przysłowiowe 5 minut.
Link do opinii
Inne książki autora
Ty
Zoran Drvenkar0
Okładka ksiązki - Ty

Powieść o ojcach, synach i córkach, o przyjaźni oraz mrocznej tęsknocie za chaosem i okrucieństwem. Pięć normalnych niemieckich dziewczyn. Ty. Jeden...

Top 5 książek
Złodziejka książek
Markus Zusak
Okładka książki - Złodziejka książek
Ostatnia królowa
Gortner C.W.
Okładka książki - Ostatnia królowa
Dziewczyny z Syberii
Anna Herbich
Okładka książki - Dziewczyny z Syberii
Reklamy