W złym towarzystwie

Piękna modelka, która z powodu miłości do mężczyzny trafiła do przestępczego świata.

Przejmująca opowieść kobiety, która uwikłała się w niebezpieczny związek.
Musiała znaleźć w sobie siłę, by zawalczyć o swoją przyszłość.

Wkrótce po pierwszych sukcesach w modelingu młodziutka dziewczyna, Georgia Durante, dając się uwieźć obietnicy luksusowego życia, poślubiła człowieka „z przeszłością”. Nie podejrzewała, jak źle może skończyć się związek z mafiosem. Musiała odnaleźć się w brutalnej, męskiej rzeczywistości przestępczego świata.

„W złym towarzystwie” jest trzymającą w napięciu prawdziwą opowieścią dziewczyny, która z powodu miłości trafiła do przestępczego podziemia. To fascynująca historia walki, jaką Georgia musiała stoczyć z brutalnym otoczeniem, by odzyskać godność i niezależność.

Informacje dodatkowe o W złym towarzystwie:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2014-08-13
ISBN: 978-83-240-2579-4

Kup książkę W złym towarzystwie

W złym towarzystwie - opinie o książce

Avatar użytkownika - monweg
monweg
Przeczytane:2014-08-23, Przeczytałam, Mam,

Pierwsze, co przyszło mi do głowy po przeczytaniu tej książki, to to, ile złego może spotkać jednego człowieka. W ile nieudanych związków można się dać uwikłać w tak krótkim czasie.

W złym towarzystwie to prawdziwa historia, która wydarzyła się autorce, Georgii Durante. Nie czyta się jej jak zwierzeń, czy pamiętnika lecz jak najlepszy thriller. Georgia już jako nastolatka zaczęła robić karierę w modelingu, ale dość szybko i brutalnie dowiedziała się, że uroda może być darem, ale także przekleństwem. Nie będąc jeszcze pełnoletnią zostaje zgwałcona przez swojego szwagra. To na pewno niszczy jej psychikę i poczucie własnej wartości. Później zawiera kilka znajomości, które przeradzają się w związki. Trzykrotnie wychodzi za mąż, niestety nie są to udane i partnerskie małżeństwa.

Ale najgorsze co ją mogło spotkać, to wkroczenie do przestępczego świata. Przez jakiś czas obracała się w towarzystwie mafiosów, będąc  kierowcą, przyjaciółką, a w końcu żoną. Szybko przekonała się, że z taką przeszłością bardzo ciężko skończyć.

W złym towarzystwie jest trzymającą w napięciu prawdziwą opowieścią dziewczyny, która z powodu miłości trafiła do przestępczego podziemia. To fascynująca historia walki, jaką Georgia musiała stoczyć z brutalnym otoczeniem, by odzyskać godność i niezależność. Jak widać, po raz kolejny można się przekonać, że życie pisze najlepsze scenariusze. Gorąco polecam lekturę tej niezwykle interesującej powieści.

Avatar użytkownika - Plewka
Plewka
Przeczytane:2014-08-19, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,
Najbardziej zaskoczył mnie początek powieści, ponieważ patrząc na okładkę, wyobrażałam sobie, że rzecz nie dzieje się współcześnie. Nie napiszę za dużo, jeśli zdradzę, że w prologu dowiadujemy się, że główna bohaterka jest kaskaderką, która właśnie uległa wypadkowi i że młoda kobieta firmowała wcześniej swoją twarzą wielkie amerykańskie marki. Jesteśmy więc tu i teraz, poznajemy historię młodej dziewczyny, która wiodła względnie spokojne, na pewno zaś pełne wrażeń życie do momentu, kiedy nie zgwałcił jej mąż własnej siostry... Powieść Georgii Durante to historia niezwykle przejmująca, trudna, ale też szczerze opowiedziana czytelnikom. Trochę przypomina mi Rodzinę Soprano, ale to chyba nikogo nie dziwi - to dziś jedno z pierwszych skojarzeń. Czyta się szybko i z przejęciem, warto!

Piękna historia silnej kobiety która podnosi się po każdym upadku wywołanym zarówno własnymi wybobarmi jak i złymi ludźmi.