W złym towarzystwie

Pierwsze, co przyszło mi do głowy po przeczytaniu tej książki, to to, ile złego może spotkać jednego człowieka. W ile nieudanych związków można się dać uwikłać w tak krótkim czasie.

W złym towarzystwie to prawdziwa historia, która wydarzyła się autorce, Georgii Durante. Nie czyta się jej jak zwierzeń, czy pamiętnika lecz jak najlepszy thriller. Georgia już jako nastolatka zaczęła robić karierę w modelingu, ale dość szybko i brutalnie dowiedziała się, że uroda może być darem, ale także przekleństwem. Nie będąc jeszcze pełnoletnią zostaje zgwałcona przez swojego szwagra. To na pewno niszczy jej psychikę i poczucie własnej wartości. Później zawiera kilka znajomości, które przeradzają się w związki. Trzykrotnie wychodzi za mąż, niestety nie są to udane i partnerskie małżeństwa.

Ale najgorsze co ją mogło spotkać, to wkroczenie do przestępczego świata. Przez jakiś czas obracała się w towarzystwie mafiosów, będąc  kierowcą, przyjaciółką, a w końcu żoną. Szybko przekonała się, że z taką przeszłością bardzo ciężko skończyć.

W złym towarzystwie jest trzymającą w napięciu prawdziwą opowieścią dziewczyny, która z powodu miłości trafiła do przestępczego podziemia. To fascynująca historia walki, jaką Georgia musiała stoczyć z brutalnym otoczeniem, by odzyskać godność i niezależność. Jak widać, po raz kolejny można się przekonać, że życie pisze najlepsze scenariusze. Gorąco polecam lekturę tej niezwykle interesującej powieści.

Informacje dodatkowe o W złym towarzystwie:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2014-08-13
ISBN: 978-83-240-2579-4
Dodał/a opinię: Monika Piotrowska-Wegner

Zobacz opinie o książce W złym towarzystwie

Kup książkę W złym towarzystwie