Wierszyki dla Grzesia

Dwadzieścia siedem wierszy dla dzieci z ilustracjami Ewy Salamon Mój kotek, leniwy już i stary, zamiast łowić myszy chodzi na wagary. Kurę przestraszy, wróbla pogoni, w kącie za piecem łezkę uroni. Potem szepcze mi mój kotek stary: - Proszę ciebie, czyż mogę złapać mysz, jeśli muszę nosić okulary.

Informacje dodatkowe o Wierszyki dla Grzesia:

Wydawnictwo: Poznańskie
Data wydania: 1986 (data przybliżona)
ISBN: brak

Kup książkę Wierszyki dla Grzesia

Wierszyki dla Grzesia - opinie o książce

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2016-06-07, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 (285) książki w 2016 roku, Dla dzieci, Mam,
Zbiór wierszyków dla dzieci. Dużo z nich dotyczy dziecięcych pokoi, zabawek i samej zabawy. Tylmko się zastanawiam co z tym tytułowym Grzesiem, bo imię to w środku książki nie występuje ani razu. Ale zachwycona jestem ilustracjami, które różnią się od tych w innych dziecięcych ksiazeczkach.
Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2020-04-12, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2020,

Zbiór krótkich wierszyków min. o zwierzętach, zimie, zabawkach. Sympatyczne ilustracje, zupelnie odmienne od Disneyowskich, takie powiedziałabym poetyckie:) czyli w sam raz do wierszyków

Ziarenka maku
Józef Ratajczak0
Okładka ksiązki - Ziarenka maku

Zbiór uroczych wierszy dla dzieci o płynących obłokach, majowej burzy, śpiewającej ulewie, wakacyjnych marzeniach, kropli wody, starym kotku, makowym królewiczu...