Władca czasu, czyli skuteczne zarządzanie własnym życiem

Dziś jest Twój dzień! Wykorzystaj każdą chwilę!

Bądź menedżerem każdej sekundy Zyskuj dodatkowe cenne godziny Osiągaj pełną satysfakcję z życia Trenuj i zostań Władcą Czasu!

Jak najlepiej wykorzystać czas, który posiadasz? Ile razy zdarzyło Ci się z całych sił marzyć o posiadaniu wehikułu czasu, by móc przenieść się w przeszłość? Jak często myślisz o tym, że mogłeś zrobić coś inaczej, choć później znów popełniasz stare błędy? Szkoda życia!

Niezależnie od tego, jak daleko w głąb kosmosu spoglądasz oczami wyobraźni, i mimo że głowę nosisz wysoko w chmurach, pamiętaj, że nogami stoisz tu i teraz. Masz do dyspozycji określony czas i określoną przestrzeń.

Dlatego dowiedz się, jak wycisnąć z każdej godziny, minuty i sekundy wszystko, co najlepsze. Przeżyj je najpiękniej, jak potrafisz, bo Twój pobyt na Ziemi wywiera wpływ również na innych. Naucz się zarządzać życiem i zacznij efektywnie gospodarować każdym momentem, każdą myślą, każdą decyzją.

Organizujesz tak wiele spraw - swój codzienny grafik, pracę zawodową, zajęcia domowe oraz obowiązki osób od Ciebie zależnych. Czy na pewno robisz to we właściwy sposób? Poświęć kilka chwil na przeczytanie tej książki i poznaj prawidłowości, które rządzą Twoim cyklem życia. Odnajdź swój własny rytm i rozciągaj dobę według własnego uznania!

Zacznij postrzegać czas w zupełnie nowy sposób. Znajdź innowacyjne rozwiązania. Realizuj swoje cele szybciej i skuteczniej. Wygrywaj z każdym "zabójcą czasu". Otwórz w sobie źródło własnej motywacji. Naucz się technik skutecznej relaksacji. Zapomnij o stresie i ciesz się każdą chwilą!

Informacje dodatkowe o Władca czasu, czyli skuteczne zarządzanie własnym życiem:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2008-04-22
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Władca czasu, czyli skuteczne zarządzanie własnym życiem

Władca czasu, czyli skuteczne zarządzanie własnym życiem - opinie o książce

Pogromca stresów, czyli jak przejąć kontrolę nad własnymi emocjami
Katarzyna Lorek0
Okładka ksiązki - Pogromca stresów, czyli jak przejąć kontrolę nad własnymi emocjami

Oswoić stres Sztuka zachowywania spokoju w najtrudniejszych sytuacjach życiowych Umiejętność rozładowywania napięcia i podtrzymywania optymizmu Zdolność...