Word 2010 PL. Seria praktyk

Odkryj Worda na nowo — w biurze i domu Jak formatować tekst? Jak wstawiać elementy graficzne i tabele? Jak edytować dokument za pośrednictwem Internetu?

Word to od lat najlepszy przyjaciel każdego użytkownika komputera. Jeśli nauczysz się nim posługiwać, będzie Ci wierny niczym pies i nie zawiedzie Twojego zaufania. Dzięki tej książce szybko i sprawnie opanujesz szerokie spektrum użytecznych umiejętności i z łatwością będziesz tworzyć dokumenty o charakterze biznesowym, naukowym czy artystycznym. Szczególną zaletą tego podręcznika jest to, że mogą z niego korzystać zarówno nowicjusze, jak i weterani Worda. I jedni, i drudzy docenią fakt, że jest on praktycznym graficznym przewodnikiem, w którym do zilustrowania omawianych treści wykorzystywane są rysunki i przykłady.

Książka "Word 2010 PL. Seria praktyk" w jasny i przejrzysty sposób opisuje pełen zakres funkcji programu w jego najnowszej wersji — poczynając od tworzenia i edytowania prostych dokumentów tekstowych, przez rysowanie tabel, wstawianie elementów graficznych i korzystanie z narzędzi wspomagających merytoryczne opracowywanie tekstu, po bardziej zaawansowane techniki, takie jak przeglądanie i edycja dokumentów umieszczonych w sieci. Całość została podana w formie umożliwiającej szybkie dotarcie do każdej potrzebnej informacji, dzięki czemu Word przestanie mieć przed Tobą jakiekolwiek tajemnice.

Formatowanie akapitów Tworzenie i modyfikowanie stylu Stosowanie znaków specjalnych Tworzenie i edycja równań Rysowanie i formatowanie tabeli Tworzenie spisu treści i bibliografii Korespondencja seryjna Dodawanie komentarza Efekty artystyczne Tabele i ilustracje Nagłówki i stopki Biblioteka SmartArt

Word 2010 — program dla wszystkich ludzi pracy oraz hobbystów!

Informacje dodatkowe o Word 2010 PL. Seria praktyk:

Word 2010 PL. Seria praktyk - opinie o książce

Word 2007 PL. Seria praktyk
Scott Basham 0
Okładka ksiązki - Word 2007 PL. Seria praktyk

Odkryj bogactwo funkcji Worda! Jak poprawnie formatować i uatrakcyjniać dokumenty? Chcesz zacząć sprawnie tworzyć w programie Word dokumenty o profesjonalnym...