Word 2007 PL. Seria praktyk

Odkryj bogactwo funkcji Worda! Jak poprawnie formatować i uatrakcyjniać dokumenty?

Chcesz zacząć sprawnie tworzyć w programie Word dokumenty o profesjonalnym wyglądzie? A może tak dobrze go już znasz, że wątpisz, by skrywał przed Tobą jeszcze jakiekolwiek tajemnice? Tak czy inaczej warto opanować wszystkie potężne możliwości najpopularniejszego edytora tekstów, różne sposoby pracy z nim i metody tworzenia dokumentów tekstowych. Uzbrojony w taką wiedzę, z pewnością będziesz pracował szybciej i sprawniej.

Książka "Word 2007 PL. Seria praktyk" jest graficznym przewodnikiem po najnowszej wersji Worda i zawiera dokładny opis jego funkcji podstawowych oraz zaawansowanych -- począwszy od tworzenia i formatowania tekstów, a na złożonych makrach skończywszy. Wszystko to przedstawione zostało za pomocą przejrzystych, kolorowych i szczegółowych instrukcji oraz praktycznych przykładów. Dzięki temu podręcznikowi poznasz całe spektrum narzędzi Worda i udoskonalisz swoją pracę z tym programem. Narzędzia główne Formatowanie tekstu Szybkie style Praca z dokumentem Drukowanie i publikowanie Konwersja do formatu PDF Biblioteka ClipArt i SmartArt Hiperłącza i zakładki Równania Zaawansowane funkcje -- podpis cyfrowy Makra

Opanuj wszystkie narzędzia Worda i ciesz się swobodą tworzenia dokumentów!

Informacje dodatkowe o Word 2007 PL. Seria praktyk :

Word 2007 PL. Seria praktyk - opinie o książce

Word 2010 PL. Seria praktyk
Scott Basham 0
Okładka ksiązki - Word 2010 PL. Seria praktyk

Odkryj Worda na nowo — w biurze i domu Jak formatować tekst? Jak wstawiać elementy graficzne i tabele? Jak edytować dokument za pośrednictwem...