Zapomniany Ogród Tom 6. Ucieczka

Data wydania: 2008-07-28
Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-7558-237-6
Dodał/a książkę:ksiazkowa-fantaz

Saga „Zapomniany ogród” to seria książek autorstwa Merete Lien. To pasjonująca, pełna tajemnic opowieść o miłości, zazdrości i zdradzie, o ludzkich słabościach i trudnych wyborach. Saga Zapomniany Ogród jest historią Emily, która rozpoczyna się w 1881 roku.

Shi4 plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-03-31, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 (327) książek w 2015 roku,Mam,Obyczajowe,
Pauline wyjeżdża do Bergen, towarztszy jej Liam. Kobieta stara się uwieść księdza.
Emily już całkiem na poważnie związała się z Gerhardem. Zaręczają się, ale jeszcze dziewczyna nie zdecydowała się, czy ma wyjść za niego za mąż. Jego macoha jednak wciąż knuje, jak zdobyć spadek należny pasierbicy.

w tym tomie akcja naprawdę się rozkręca. Cały czas coś się dzieje, aż punkt kulminacyjny następuje z końcem książeczki, by zmusić nas jak najszybciej sięgnąć po następną.
ksiazkowa-fantaz plusminus Linia koment
Przeczytane:2012-09-25, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Lit. skandynawska,Saga - Zapomniany Ogród,
Tom 6 Sagi "Zapomniany Ogród" opowiada o dalszych losach Emilly, która zakochuje się w Gheradzie przed, którym wszyscy ją ostrzegają. Rebekka knuje intryguje przeciwko dziewczynie. W końcu Emilly czuje się zagubiona i ucieka na wyspę. Jednak Gherard nie poddaje się i odnajduje Emilly wyjaśniając wszystko.
Ojciec Liam postanawia towarzyszyć Pauline w podróży. Malarka ma plan go uwieść i jej się to udaje.
Brat Emilly przyjeżdża z nową poślubioną żoną.
Gherard chce pokazać narzeczonej produkcję lodu, ale nagle wypada mu coś nagłego. Natomiast Edwin wykorzystuje sytuację i zastanawia na Emilly pułapkę. Czy bohaterka wyjdzie z tego cało?
Eli1605 Linia koment
Lady_Mary Linia koment
Przeczytane:2016-01-03, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki w 2016 roku :),
damonowa Linia koment
Przeczytane:2015-03-26, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,