111 porad motywacyjnych które sprawią że staniesz się skuteczniejszy

Jakby to było, gdyby z pomocą jednej rady można było optymalnie zatankować energię? Albo gdyby dzięki jednej poradzie można było wykazać więcej siły woli? Czego potrzebujecie, aby osiągnąć więcej, aby zorganizować swoje życie w taki sposób, żeby było dla was spełnieniem i źródłem radości? Wszystko, czego do tego potrzebujecie, macie już w swoich rękach - mówi wam odnoszący sukcesy trener osobowości, Alexander Christiani. W swojej książce zebrał on 111 porad motywacyjnych, dzięki którym każdy może poprawić swoją efektywność i z większą energią osiągnąć swoje cele. Książka oferuje cały wachlarz strategii i technik, np. jak lepiej obchodzić się z frustracją, nabrać więcej zaufania do własnych możliwości i nawiązać dobre związki z ludźmi - pozwólcie zainspirować się praktycznym i zwięzłym poradom Alexandra Christianiego i dajcie z siebie to, co najlepsze!

Informacje dodatkowe o 111 porad motywacyjnych które sprawią że staniesz się skuteczniejszy:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne
ISBN: 83-88970-62-3

Kup książkę 111 porad motywacyjnych które sprawią że staniesz się skuteczniejszy

111 porad motywacyjnych które sprawią że staniesz się skuteczniejszy - opinie o książce

Avatar użytkownika - silverraven
silverraven