50 historii o księżniczkach. Opowieści pełne miłości, czaru i piękna

Któż z nas nie lubi historii o pięknych i dobrych księżniczkach, które spotykają na swej drodze nietuzinkowe postacie i przeżywają wiele ciekawych przygód - a to złe wiedźmy rzucają na nie czary, a to zakochują się one w szlachetnych królewiczach, innym znów razem przychodzi im całować... zwykłe żaby, które jak na złość nie chcą zamienić się w powabnych młodzieńców.

No cóż, życie księżniczki nie zawsze jest usłane różami, ale zawsze jest niezwykle ciekawe.

Przeczytajcie z nami 50 historii o księżniczkach pełnych miłości, czaru i piękna...

To wspaniała lektura nie tylko dla małych księżniczek.

Odbiorcy

- młodsze i starsze dzieci, które poznają urocze baśnie o księżniczkach.

- rodzice, którzy podarują dzieciom wyjątkową lekturę.

Dlaczego warto nabyć tę książkę

- przenosi młodego czytelnika w ponadczasowy świat baśni.

- zachęca do refleksji, przemyśleń, wzbogaca wiedzę o świecie i rozwija wyobraźnię.

- pięknie wydany klasyczny zbiór baśni, który powinien się znaleźć na półce każdego dziecka.

Informacje dodatkowe o 50 historii o księżniczkach. Opowieści pełne miłości, czaru i piękna:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2013-10-25

Kup książkę 50 historii o księżniczkach. Opowieści pełne miłości, czaru i piękna

50 historii o księżniczkach. Opowieści pełne miłości, czaru i piękna - opinie o książce

Bardzo ciekawy zbiór nieznanych baśni o księżniczkach. Można czytać i czytać. Dodatkowo cena książki jest kusząca.

Książka dla każdej dziewczynki. Jest to zbiór pięćdziesięciu historii o księżniczkach i księciach podzielonych na kategorie: Najpiękniejsze z pięknych, Zaczarowane przygody, Odwaga i rycerskość, Najbogatsze i najbiedniejsze oraz I żyli długo i szczęśliwie. Znajdują się tam opowieści, których na pewno nie czytaliście takie jak Księżniczka i jej babcia, Stary Rinkrank czy Zagadka. Są fragmenty baśni jak na przykład Księżniczka Emily, Księżniczka i jej babcia lub Noel i jego księżniczka. Są też bajki znanych pisarzy jak Trzy psy, Dwunastu myśliwych czy Wiedźma z lasu braci Grimm. Ale też i tych mniej znanych. Przykładowo Księżniczka Tatterhood George'a Webbe'a Dasenta nie każdy zna. A w tej książce się pojawiła. Książka zawiera jeszcze wiele więcej bajek, ale wszystkich tu nie wymienię. Więc przeczytajcie opowieści pełne miłości, czaru i piękna.

Nazywam świat
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Nazywam świat

Książka dla najmłodszych, która rozbudzi w nich ciekawość świata i pozwoli poznać podstawowe nazwy i pojęcia....

Zabawy edukacyjne czterolatka
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Zabawy edukacyjne czterolatka

Zabawy edukacyjne z naklejkami! Poprawiają umiejętności manualne dziecka, uczą kolorów i kształtów, ćwiczą wyobraźnię i koncentrację, rozwijają...