A może jutra nie będzie

Wojna niszczy wszystko, co piękne… Czy miłość może uratować zagubione dusze?

Pierwsza wojna światowa. Trwa bitwa o Łódź. Do dworku, którego właścicielką jest Emilia Ragniewicz, trafiają po nieudanym ataku niemieccy oficerowie – Hauptmann Witold Sydow i Leutnant Wilhelm Lange. Schronienie znajdują tu również uciekinierzy z Kalisza, doktor Nawrocki i nastoletni Maksymilian. Ranny Sydow pod opieką doktora zaczyna odzyskiwać siły, jednak skrywane przez mieszkających w dworku tajemnice powoli wychodzą na jaw i stają się zarzewiem konfliktu. Do majątku przyjeżdża także oddział Rosjan z pułkownikiem Baskakowem na czele. Witold podejmuje z rosyjskim oficerem niebezpieczną grę, w której stawką jest życie mieszkańców majątku.

Informacje dodatkowe o A może jutra nie będzie:

Wydawnictwo: Lira
Data wydania: 2021-01-20

Tagi: obyczajowe seryjni mordercy

Kup książkę A może jutra nie będzie

A może jutra nie będzie - opinie o książce

Pierwsza wojna światowa.
Do dworku,którego właścicielką jest Emilia Ragniewicz trafiają niemieccy oficerowie Witold Sydow i Wilhelm Lange.
Prócz nich schronienie znajdują tu również uciekinierzy z Kalisza-doktor Nawrocki i nastoletni Maksymilian.
Pod opieką doktora Sydow zaczyna nabierać sił,ale wydarza się pewna rzecz,która sprawia,że między mężczyznami wybucha konflikt.
Do majątku przyjeżdża też oddział Rosjan z pułkownikiem Baskakowem na czele.
Witold,aby uchronić mieszkańców dworku,podejmuje z Rosjaninem niebezpieczną grę.
Jaką?
I czy jego plan się powiedzie?

Dowiecie się z książki,którą dobrze i szybko się czyta.
Autorka maluje przed nami okrutny wojenny obraz,dokładając pędzlem dylematy i tajemnice.
Właśnie te tajemnice zaintrygowały mnie najbardziej.
A do czego doprowadziły?
Z pewnością do niczego dobrego..

Jeśli lubicie więc takie powieści historyczne,z pewnością nie będziecie się tutaj nudzić.

Krok w ciemność
Małgorzata Kochanowicz 0
Okładka ksiązki - Krok w ciemność

Mroczne tajemnice i morderca grasujący w krakowskich zaułkach – ten kryminał w stylu retro wciąga intrygującą historią i pozwala wczuć się w dekadencką...

Poszukiwana
Małgorzata Kochanowicz0
Okładka ksiązki - Poszukiwana

Jesień 1904r., Kraków. Witold Korczyński to człowiek o skomplikowanej przeszłości i wybitnych zdolnościach detektywistycznych. Ze względu na problemy...