Podręcznik A ton tour ! 1 dla klasy 7 z nowej serii do nauki języka francuskiego w szkole podstawowej z numerem ewidencyjnym w wykazie MEiN: 1191/1/2023.

Zapewni przyjemną pracę nauczycielom, a uczniom skuteczne opanowanie nowego języka.

Wszystkich przekona, że nauka języka francuskiego może być atrakcyjna, przyjemna i ciekawa.

ZALETY PODRĘCZNIKA

nieprzytłaczająca ilość materiału dynamika wprowadzanych wiadomości (w niewielkich porcjach: leksyka, gramatyka, kultura, fonetyka i komunikacja, działanie, powtórka) rozwijanie wszystkich kompetencji, a zwłaszcza kompetencji komunikacyjnej werbalnej (wiele ćwiczeń fonetycznych i nagrań, przykłady strategii ułatwiających rozmowę) przyjazne rozwiązania graficzne (komiks, ramki, drogowskazy, sekcje, wyróżnienia kolorystyczne) podejście interkulturowe spiralny układ treści testy sprawdzające do poszczególnych rozdziałów ciekawe i nieskomplikowane projekty dodatek gramatyczny i obszerny słowniczek tabele fonetyczne z nagraniami do nauki poprawnej wymowy nagrania dialogów i ćwiczeń dostępne za pomocą kodów QR na rozkładówkach i na okładce bogata obudowa metodyczna podręcznika dostępna dla nauczycieli na portalromanisty.pl.

Nagrania audio do podręcznika dostępne za pomocą kodów QR oraz w Bibliotece Audio Wydawnictwa Nowela:

dialogów i tekstów do rozumienia ze słuchu ćwiczeń zwrotów i słownictwa zebranego w ramkach A retenir, koniugacji itp. ćwiczeń fonetycznych (w rozdziałach) tabel i fiszek fonetycznych (na końcu podręcznika) łącznie aż 409 nagrań w podręczniku i 53 nagrania w zeszycie ćwiczeń.

Bogate materiały dydaktyczne do serii dostępne są w Bibliotece Nauczyciela na portalromanisty.pl.

Informacje dodatkowe o A ton tour ! 1 podręcznik wieloletni do języka francuskiego, klasa 7, numer MEiN:

Wydawnictwo: NOWELA
Data wydania: 2023-06-09
Kategoria: Języki obce
Tytuł oryginału: A ton tour !

Kup książkę A ton tour ! 1 podręcznik wieloletni do języka francuskiego, klasa 7, numer MEiN

A ton tour ! 1 ćwiczenia do języka francuskiego. klasa 7, MEiN
Marta Criado Navamuel0
Okładka ksiązki - A ton tour ! 1 ćwiczenia do języka francuskiego. klasa 7, MEiN

Zeszyt ćwiczeń do metody A ton tour ! 1 dla klasy 7 - nowej serii do nauki języka francuskiego w szkole podstawowej, posiadającej numer ewidencyjny w wykazie...