ActionScript 3.0 dla Adobe Flash CS4/CS4 PL Professional. Oficjalny podręcznik

Poznaj tajniki pracy z ActionScript 3.0 w środowisku Flash CS4 i twórz efektowne animacje Jak wprowadzać mechanizmy interakcyjne we Flashu? Jak sterować osią czasu i animacją? Jak pisać funkcje obsługi zdarzeń?

Adobe ActionScript 3.0 to zaawansowany język programowania, w pełni zintegrowany z Flashem CS4 -- rozbudowanym środowiskiem projektowania graficznego, wyposażonym w narzędzia do pracy z dwu- i trójwymiarową animacją, dźwiękiem, grafiką wektorową i bitmapową, tekstem oraz obrazem wideo. Dzięki temu Adobe ActionScript 3.0 umożliwia tworzenie multimedialnych, bogatych i w pełni interaktywnych aplikacji, takich jak gry, systemy do e-nauki i e-commerce oraz tradycyjne aplikacje dla platformy Adobe AIR.

Książka "ActionScript 3.0 dla Adobe Flash CS4/CS4 PL Professional. Oficjalny podręcznik" została przygotowana w oparciu o oficjalny program szkoleniowy Adobe Systems Incorporated, opracowany przez ekspertów Adobe. Poszczególne lekcje zawierają podstawowe i zaawansowane informacje, a także liczne wskazówki oraz opisy technik czy mechanizmów, które umożliwiają uzyskanie wysokiej efektywności pracy. Z podręcznikiem nauczysz się sprawnie posługiwać tym wyjątkowym językiem programowania, tworzyć pliki kodu ActionScript, obsługiwać zdarzenia i funkcje. Dowiesz się, jak wzbogacać Twoje aplikacje o takie elementy, jak animacja, dźwięk, wideo i wyszukana grafika, aby zadowolić najbardziej wyrafinowane gusta użytkowników. Formaty plików Flash i ActionScript 3.0 Oś czasu Zdarzenia i funkcje Animacja, dźwięk, wideo i ActionScript Tworzenie instalacji klasy we Flashu Ładowanie zawartości w czasie pracy aplikacji Narzędzia w środowisku testowania Tablice i pętle Lista odtwarzania w formacie XML Zaawansowane techniki animacji i pracy z grafiką Drukowanie i wysyłanie poczty

Opanuj ActionScript 3.0 i twórz efektowne animacje we Flashu CS4!

Informacje dodatkowe o ActionScript 3.0 dla Adobe Flash CS4/CS4 PL Professional. Oficjalny podręcznik:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2009-10-26
Kategoria: Informatyczne
ISBN: 83-246-2272-1

Kup książkę ActionScript 3.0 dla Adobe Flash CS4/CS4 PL Professional. Oficjalny podręcznik

ActionScript 3.0 dla Adobe Flash CS4/CS4 PL Professional. Oficjalny podręcznik - opinie o książce

Adobe InDesign CS2/CS2 PL. Oficjalny podręcznik
Adobe Creative Team0
Okładka ksiązki - Adobe InDesign CS2/CS2 PL. Oficjalny podręcznik

Polecane przez firmę Adobe źródło wiedzy o programie InDesign CS2 Poznaj interfejs użytkownika Umieść w publikacji elementy tekstowe Stwórz własne...

Adobe Flash CS4/CS4 PL. Oficjalny podręcznik
Adobe Creative Team0
Okładka ksiązki - Adobe Flash CS4/CS4 PL. Oficjalny podręcznik

Najlepsze źródło informacji o Adobe Flash CS4! Jak tworzyć zaawansowane efekty specjalne? Jak wykorzystać kinematykę odwrotną i przekształcenia? Program...