Adorujemy Cię Panie. Adoracje Najświętszego Sakramentu ze św Janem Pawłem II

Oto zaproszenie do włączenia się w modlitewne uwielbienie Najświętszego Sakramentu w formie dziesięciu adoracji będących pomocą w trudnej sztuce trwania przy obecnym ciałem wśród nas Chrystusie. Poszczególne spotkania z Jezusem dotykają różnych tematów, które staramy się podjąć w rozmowie ze Zbawicielem obecnym w Hostii. Każdą modlitwę poprzedzają słowa św. Jana Pawła II. Są one jakby myślą przewodnią adoracji, skłaniającą jednocześnie do własnej refleksji i samodzielnej modlitwy.

Informacje dodatkowe o Adorujemy Cię Panie. Adoracje Najświętszego Sakramentu ze św Janem Pawłem II:

Wydawnictwo: Rafael
Data wydania: 2019-12-06
Kategoria: Duchowość, religia

Tagi: bóg Religie i wierzenia

Kup książkę Adorujemy Cię Panie. Adoracje Najświętszego Sakramentu ze św Janem Pawłem II

Adorujemy Cię Panie. Adoracje Najświętszego Sakramentu ze św Janem Pawłem II - opinie o książce

Byłam przyjaciółką diabła
Wojciech Jaroń 0
Okładka ksiązki - Byłam przyjaciółką diabła

Był coraz bardziej natarczywy, coraz częściej pokazywał mi swoją obecność. Coraz częściej udawało mu się zawładnąć moim ciałem. Pytałam go, dlaczego tak...

Wojciech Jaroń0
Okładka ksiązki - Nowenna o pojednanie małżeństwa w kryzysie z błogosławioną Laurą Vicuną, patronką skłóconych małżeństw

Kryzys małżeński to jedno z najbardziej bolesnych doświadczeń dotykających współczesne rodziny. Jezus podkreślił nierozerwalność małżeństwa przed...