All-New Wolverine Wróg publiczny II, tom 3

Laura Kinney walczyła zaciekle, żeby uciec od przeszłości i stać się kimś więcej niż zabójczynią. Jednak jej oprawcy znaleźli sposób, by odzyskać nad nią kontrolę, i zmusili ją do strasznego czynu. Ścigana przez rządowych agentów Wolverine musi teraz zawrzeć niepewny sojusz z piratami i odwiedzić Madripoor. To w tym raju dla przestępców dostanie szansę, żeby odzyskać wolność... albo pożegna się z nią na zawsze.

Scenariusz tego tomu napisał Tom Taylor (Star Wars, Superior Iron Man, Teczka), a rysunki stworzyli: Djibril Morissette-Phan (The Ultimates), Marcio Takara (Batman: Detective Comics) i Nicole ,,Nik" Virella (1872, Return of the Living Deadpool).

Informacje dodatkowe o All-New Wolverine Wróg publiczny II, tom 3:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2019-11-20
Kategoria: Komiksy
Tytuł oryginału: All-New Wolverine vol. 3: Enemy of the State II, All-New Wolverine Annual #1

Kup książkę All-New Wolverine Wróg publiczny II, tom 3

All-New Wolverine Wróg publiczny II, tom 3 - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2019-11-27, Ocena: 4, Przeczytałem,

Kobiecy komiks z pazurem

Kiedy w moje ręce trafił pierwszy tom serii All-New Wolverine, nie byłem do całości szczególnie przekonany. Owszem, komiks okazał się niezły, niemniej bez starego, martwego już wówczas Rosomaka to nie było już to samo. Potem jednak przeczytałem drugi tom, gdzie scenarzysta w końcu zdołał złapać rytm i dodał całości lekkości i przygody Laury naprawdę do mnie trafiły. I trafia też trzecia ich część, w której twórca coraz bardziej zaczyna odnosić się także do kultowych opowieści o Loganie, ale nadając im własny, pasujący do tego dzieł charakter.

Laura, X-23,Wolverine, od dawna walczy ze swoją przeszłości i próbuje od niej uciec. Niestety tym razem zostaje przez nią dopadnięta. Ścigana przez rządowych agentów, skazana na szemrane sojusze, trafia na Madripoor. Czy tam nasz wróg publiczny znajdzie spokój? Czy otrzyma szansę odkupienia? A może czekają ją tylko gorsze problemy?

Całość mojej recenzji na portalu Planeta Marvel: https://planetamarvel.net/all-new-wolverine-wrog-publiczny-ii-tom-3-recenzja/

Młodzi Tytani. Raven
Okładka ksiązki - Młodzi Tytani. Raven

Cykl powieści graficznych dedykowany młodym czytelnikom, poruszający ważne tematy społeczne. Składają się na niego pojedyncze albumy poświęcone nastoletnim...

Przedszkolak zaczyna pisać 5-6 lat
Okładka ksiązki - Przedszkolak zaczyna pisać 5-6 lat

Książeczka ułatwiająca rozpoczęcie nauki liczenia. Dzięki niej dziecko w przyjemny sposób i bez przymusu: o rozwija myślenie logiczne, o poznaje wzory...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis