„Wiedźmin” – Liam Hemsworth na planie 4 sezonu! Jak prezentuje się aktor w pełnej charakteryzacji?

Data: 2024-05-16 22:55:01 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Jakiś czas temu rozpoczęła się produkcja 4 sezonu Wiedźmina. Aktorzy prawdopodobnie właśnie ruszyli na plan. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Liam Hemswortha w charakteryzacji. 

Kadr z serialu "Wiedźmin"fot. materiały prasowe Netflix

Wiedźmin to popularny serial Netfliksa tworzony na bazie powieści autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Pierwszy sezon zadebiutował na platformie streamingowej w 2019 roku. Niedawno natomiast rozpoczęły się prace nad czwartym sezonem. Ogłoszono również, że piąta seria będzie tą ostatnią. 

Jak prezentuje się nowy Wiedźmin?

Dotychczas główną rolę w serialu Netfliksa grał Henry Cavill. Po raz ostatni wystąpił on w 3 sezonie. Informacja o tym, że aktor już nie pojawi się w produkcji zaszokowała zarówno fanów, jak i współpracowników aktora. Ogłoszono, że nowym odtwórcą tytułowej roli będzie Liam Hemsworth, a zmiana ta będzie zgodna z książkowym pierwowzorem. Pojawiły się teorie, że twórcy sięgnęli po motyw z powieści Pani Jeziora. W tej części okazało się, że historia dobrze znanych bohaterów jest legendą powtarzaną przez ludzi. Pojawiło się więc wiele jej wersji i nie wiadomo, która z nich jest prawdziwa. 

Fani już nie mogli się doczekać aż zobaczą Hemswortha jako Wiedźmina. Z pomocą AI tworzyli nawet poglądowe grafiki. Teraz jednak w sieci pokazały się zdjęcia zza kulis serialu, a na nich nowy aktor w pełnej charakteryzacji. 

Liam Hemsworth został dostrzeżony przez brytyjskich paparazzi. Jego zdjęcia umieścił na swoim Twitterze serwis Metro. Możliwe, że twórcy odtwarzają scenę pojedynku z Vilgefortzem, która pojawiła się już w 3 sezonie. 

Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się aktor w charakteryzacji:

Serial na bazie bestsellerowej serii!

Podobno czwarty i piąty sezon Wiedźmina ma wrócić do korzeni i mocniej podążać za fabułą znaną z książek Andrzeja Sapkowskiego. Niektóre zmiany z dotychczasowych odcinków ciężko będzie jednak odwrócić. 

Ostatnie życzenie - książka

Jeśli nadal nie zapoznaliście się z cyklem o Wiedźminie, to polecamy jak najszybciej to zmienić! Lekturę można zacząć od zbioru opowiadań Ostatnie życzenie. Polecamy również zapoznać się ze szczegółowym poradnikiemgdzie możecie znaleźć dokładne instrukcje jak najlepiej czytać całą serię!

Przeczytaj także:


 
Tagi: wiedźmin, ekranizacje książek, seriale Netflixa,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Ostatnie życzenie
Andrzej Sapkowski14
Okładka książki - Ostatnie życzenie

Później mówiono, że człowiek ów nadszedł od północy, od Bramy Powroźniczej. Nie był stary, ale włosy miał prawie zupełnie białe...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Najukochańsza
Joanna Jagiełło
Najukochańsza
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Pokaż wszystkie recenzje