Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami Tomorrow Never Knows (Książka + CD)

Senne, nadmorskie miasteczko u południowych wybrzeży Wielkiej Brytanii. Bezdomny Mark Thompson spostrzega w jednym z domów uchylone drzwi. W środku znajduje leżące na podłodze ciało starszego mężczyzny. Nie wie, że z okien sąsiedniego domu obserwuje go Terry Benham, który zawiadamia policję... Badający sprawę detektywi Bell i Pearce ze zdumieniem odkrywają targane namiętnościami losy niepozornych mieszkańców Eastbourne.

Tomorrow Never Knows to wyjątkowy audiobook łączący przyjemność lektury powieści kryminalnej z nauką języka angielskiego. Z książką poznajesz współczesne angielskie słownictwo, a dzięki nagraniom profesjonalnego lektora ćwiczysz rozumienie ze słuchu i uczysz się poprawnej wymowy. Dodatkowo książkę uzupełniono licznymi ćwiczeniami wraz z kluczem odpowiedzi. Audiobook przeznaczony jest dla osób, które znają podstawy języka angielskiego i chcą doskonalić naukę na poziomie średnio zaawansowanym.

Audiobook Angielski Kryminał z ćwiczeniami zawiera:

- płytę CD z tekstem opowiadania zinterpretowanym przez native speakera - 2 godz. 30 minut nagrań MP3

- współczesne angielskie słownictwo na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (A2-B1)

- wciągającą historię kryminalną z tłumaczeniami nowych słówek na marginesie

- ponad 80 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych z kluczem odpowiedzi

- praktyczny słowniczek angielsko-polski

Informacje dodatkowe o Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami Tomorrow Never Knows (Książka + CD):

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2015-08-31
Kategoria: Języki obce

Kup książkę Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami Tomorrow Never Knows (Książka + CD)

Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami Tomorrow Never Knows (Książka + CD) - opinie o książce

Angielski Kryminał z ćwiczeniami Danger in High Places
Kevin Hadley0
Okładka ksiązki - Angielski Kryminał z ćwiczeniami Danger in High Places

Warszawski Mokotów. Na placu budowy centrum handlowego zostają znalezione zwłoki aktywisty, walczącego z wszechwładzą deweloperów. To już drugie ciało...

Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami The Perfume of Death
Kevin Hadley0
Okładka ksiązki - Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami The Perfume of Death

Podczas leniwych wakacji w ręce detektywa Nowaka wpada powieść sensacyjna, której fabuła niepokojąco przypomina jedną z zamkniętych przez niego spraw...