Angielski nie gryzie! Nowa edycja

Unikalny kurs do samodzielnej, aktywnej nauki języka angielskiego dla początkujących!

Angielski nie gryzie! to innowacyjny kurs od postaw! Wyjątkowo skuteczna metoda nauki oparta na rozwiązaniu licznych, różnorodnych ćwiczeń. Wciągające, zróżnicowane zadania zaznajomią cię z niezbędnym słownictwem, podstawami gramatyki i gotowymi wzorcami konwersacyjnymi. Dzięki nim trenujesz wszystkie kompetencje językowe: czytanie, mówienie, słuchanie i pisanie.

W każdym rozdziale znajdziesz nowe słówka, porcję gramatyki, którą przećwiczysz od razu, krótkie teksty i dialogi, testy podsumowujące, by sprawdzić, ile już umiesz, a także ciekawostki. Znaczenie nowych słówek możesz sprawdzić na marginesie, a jeśli zawiedzie cię pamięć - na końcu znajdziesz zbiorczy słownik. Słuchaj nagrań z płyty, by poznać wymowę i ćwiczyć rozumienie ze słuchu.

Z angielskim nie gryzie:

Przyjemnie poznajesz słownictwo! Trenujesz znajomość gramatyki! Uczysz się wzorców konwersacyjnych! Ćwiczysz poprawną wymowę! Poznajesz współczesny, codzienny język!

Informacje dodatkowe o Angielski nie gryzie! Nowa edycja:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2017-04-18
Kategoria: Języki obce

Kup książkę Angielski nie gryzie! Nowa edycja

Angielski nie gryzie! Nowa edycja - opinie o książce

Angielski nie gryzie!
Agata Nowak0
Okładka ksiązki - Angielski nie gryzie!

"ANGIELSKI nie gryzie!" to kurs, z którym: - aktywnie uczysz się języka od podstaw, - przyjemnie poznajesz użyteczne słownictwo, - praktycznie trenujesz...