Apetyt na więcej

Życie nie zawsze układa się zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a szczęście kryje się w najmniej spodziewanych miejscach. Jak rozpoznać drogę, która do niego prowadzi?

Ewa czuje, że oszukuje siebie i swojego partnera, trwając w pozornie tylko idealnym związku. Kobieta uświadamia sobie, że jedynym mężczyzną, którego naprawdę kocha, jest Andrzej. Jednak na przeszkodzie ich miłości staje ciąg nieporozumień i niedomówień. Tymczasem Klaudia, borykająca się z problemem samoakceptacji, wyrusza na poszukiwania samej siebie i znajduje szczęście w najmniej spodziewanym miejscu.

W trzeciej części bestsellerowego cyklu Agnieszki Olejnik bohaterowie muszą zadać sobie pytanie, kim są i czego pragną, oraz zawalczyć o własne szczęście. Bo życie ma różne smaki, a sztuką jest znaleźć ten, który pokocha się najbardziej.

Informacje dodatkowe o Apetyt na więcej:

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2017-03-29
Język oryginału: Polski

Kup książkę Apetyt na więcej

Apetyt na więcej - opinie o książce

Znacie serię "Wszystkie smaki życia" Agnieszki Olejnik? Ja właśnie poznałam już wszystkie jej tomy i dzisiaj mam dla Was recenzję ostatniego, który nosi tytuł "Apetyt na więcej". Czy ta część równie mocno przypadła mi do gustu jak dwie poprzednie? Zapraszam na recenzję!

Ewa zdaje sobie sprawę z tego, że jej związek z Jimem jest idealny tylko z pozoru. Kobieta uświadamia sobie, że nadal kocha Andrzeja, jednak niestety przez masę niedomówień oraz przez niezakończone małżeństwo Andrzeja, ciągle nie mogą być razem. Czy w końcu uda im się wyjaśnić wszystkie nieporozumienia i stworzą szczęśliwy związek? Z kolei Klaudia mierzy się z problemami związanymi ze swoją samoakceptacją. Postanawia wyruszyć w podróż, aby znaleźć szczęście. Czy będzie ona w końcu szczęśliwa?

W książce narracja prowadzona jest w trzeciej osobie. Każdy rozdział potrafił mnie bardzo zainteresować. Bohaterowie w tej części muszą zawalczyć o swoje szczęście i uświadomić sobie to, czego tak naprawdę pragną od życia. Książka ta pokazuje, że szczęście można znaleźć w najmniej oczekiwanym momencie, czasami droga do niego jest bardzo kręta, ale ostatecznie każdy może być szczęśliwy, bez względu na wiek, czy orientację seksualną. Każdy z bohaterów, z początku przeżywa jakiś kryzys, każdego spotykają smutne lub nieprzyjemne sytuacje, ale na szczęście w tej książce, jak i w życiu, po złych momentach przychodzą te lepsze. Tak więc, według mnie ta część jest bardzo interesująca oraz przekazuje wiele mądrości życiowych, dotyczących szukania swojego miejsca na ziemi, realizacji marzeń oraz szukania szczęścia, które należy najpierw znaleźć w sobie.

"Apetyt na więcej" jest bardzo przyjemną powieścią obyczajową, która potrafi zainteresować oraz skłonić do refleksji. Bardzo polecam Wam tę książkę, ale najpierw, radzę Wam przeczytać dwa pierwsze tomy, aby lepiej poznać bohaterów oraz bardziej zrozumieć ich postępowanie. Ta część spodobała mi się tak samo mocno jak dwie poprzednie i żałuję, że na tym już kończę przygodę z serią "Wszystkie smaki życia".

Jak dla mnie najgorsza część serii. Szczerze miałam dość narzekania na Polskę, skarżenia się Klaudii jaka to jest zła a obywatele tacy wredni. I miałąm dosć, że krzyczała o toleranci, a sama na przymus muszała do szanowania siebie i swojej orientacji a sama nie była tolerancyjna na inne poglądy. I jeszcze te dramaty, za dużo. Za dużo było też czary mary- ryż i afirmacje. I jeszcze wątek z księdzem. Jak się nie dołozy katolikom to żyć nie można, prawda? Ku chwale większej popularności i płynięcia głownym nurtem.

Avatar użytkownika - atena
atena
Przeczytane:2017-10-19, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2017,

Trzeci tom z cyklu Wszystkie smaki życia.  Ewa, jej mama i córka po raz kolejny podejmują trud, aby zawalczyć o miłość, szczęście i realizację własnych planów. Warto zapoznać się z dalszymi ich losami

Avatar użytkownika - KKS
Przeczytane:2018-05-23, Ocena: 6, Przeczytałam, 2018,
Sekrety Marianny
Agnieszka Olejnik 0
Okładka ksiązki - Sekrety Marianny

Dla panny tak urodziwej jak Marianna Johnson, a przy tym oczytanej i bystrej, znalezienie męża nie powinno stanowić problemu. Niestety dziewczyna nie ma...

Listy i szepty
Agnieszka Olejnik0
Okładka ksiązki - Listy i szepty

Drugi tom bestsellerowej ,,Mansardy pod Aniołami" Urokliwe miasteczko na zachodzie Polski, a w nim malownicza kamienica z mansardowym dachem, pod...