ArchiCAD. Wprowadzenie do projektowania BIM

Architekci potrzebują właściwych narzędzi, a narzędzia - odpowiedniej dokumentacji. Oto ona!

ArchiCAD to najczęściej wykorzystywane narzędzie wspomagające projektowanie architektoniczne. Uwielbiają je architekci i architekci krajobrazu oraz projektanci wnętrz. Łatwa i intuicyjna obsługa, duże możliwości, szeroki wybór specjalizowanych narzędzi do opracowywania dokumentacji 2D i 3D oraz funkcje umożliwiające tworzenie atrakcyjnych wizualizacji sprawiły, że środowisko to, rozwijane przez węgierską firmę Graphisoft, zagościło w biurach projektowych na całym świecie, a także zjednało sobie rzesze fanów wśród studentów kierunków architektonicznych, budowlanych i artystycznych.

Korzystanie z ArchiCAD-a nie nastręcza wielkich trudności, ale - podobnie jak w przypadku każdego programu komputerowego - nauka może odbywać się czasochłonną metodą prób i błędów lub postępować znacznie szybciej, gdy dysponuje się odpowiednim źródłem wiedzy, takim jak książka "ArchiCAD. Wprowadzenie do projektowania BIM ". Wprowadzi ona użytkownika w zagadnienia związane z projektowaniem architektonicznym, nauczy unikać częstych błędów i pozwoli nabrać doświadczenia umożliwiającego samodzielną pracę w programie. Publikacja stanowi doskonałe uzupełnienie systemu pomocy aplikacji, jak również praktyczny przewodnik po świecie nowoczesnej technologii modelowania informacji o budynku - BIM.

Konfiguracja sprzętu i instalacja programu ArchiCAD Graficzny interfejs użytkownika aplikacji i jego składniki Organizacja pracy w środowisku ArchiCAD i zasady bezpieczeństwa Podstawowe możliwości tworzenia i edycji modelu Korzystanie z narzędzi do modelowania elementów budynku Tworzenie dokumentacji 2D na podstawie modelu

Projektowanie architektoniczne jeszcze nigdy nie było tak proste!

Informacje dodatkowe o ArchiCAD. Wprowadzenie do projektowania BIM:

ArchiCAD. Wprowadzenie do projektowania BIM - opinie o książce

ArchiCAD 8.1/9. Edycja limitowana
Rafał Ślęk0
Okładka ksiązki - ArchiCAD 8.1/9. Edycja limitowana

Poznaj najnowszą wersję znanego narzędzia dla architektów Zainstaluj aplikację i poznaj interfejs użytkownika Wykorzystaj narzędzia projektowe Przygotuj...