Arkturiańskie Objawienia

Książka "Arkturiańskie Objawienia" jest zbiorem objawień przekazanych przez Mentorów Ewolucji z Arktura, gwiazdy znajdującej się w konstelacji Wolarza. Ich przesłanie zachęca każdego z nas do pracy nad naszym rozwojem duchowym, wejścia na nowy poziom duchowej ewolucji. "Książka stanowi wysiłek grupy istot kierujących przeznaczeniem cywilizacji istniejącej poza czasem i przestrzenią, które znacie. Dla nas było to wspaniałe doświadczenie przekazania informacji, które wniosą swój wkład w rozwój waszej ewolucji. Odpowiedzi, przez nas przekazane, nie są jedynymi, albo definitywnie jedynymi. Zgodnie z waszym poziomem ewolucji stworzyliśmy i przystosowaliśmy te aspekty, które są dla was łatwe do zrozumienia. Odpowiedzi na te same pytania, zadane przez istoty znajdujące się na wyższym poziomie ewolucji, miałyby inną treść i formę. Dostarczyliśmy kluczy dla waszej duchowej orientacji. Pomogą one wam przyłączyć nowe koncepcje ewolucyjne w Trzecim Tysiącleciu, a zwłaszcza w pierwszej połowie 21 wieku. Wiele tysięcy lat temu kierowaliśmy pewnymi aspektami waszej ewolucji. Dziś powróciliśmy, lecz już z innymi zadaniami. Czasy się zmieniły i możemy teraz wchodzić z wami w kontakt w sposób bardziej bezpośredni." Ramaathis-Mam - wykładowca, nauczyciel, mistrz uzdrawiania holistycznego, od kilku lat odbiera przekazy od Duchowej Hierarchii. Przekazy te zawierają mądrość i wskazówki działania pochodzące z wyższych planów istnienia, mające pomóc nam w naszym przebudzeniu i podążaniu w kierunku najwyższych poziomów świadomości. Ramaathis-Mam poświęcił swoje życie, by stać się pomostem pomiędzy gwiezdnymi braćmi i naszym światem.

Informacje dodatkowe o Arkturiańskie Objawienia :

Wydawnictwo: inne