Arlo i Pips. Miłość ci wszystko wykracze

Arlo jest geniuszem, ale bycie tatą to twardy orzech do zgryzienia (nawet dla wrony). Najpierw trzeba zbudować gniazdo, potem zacząć je remontować, a niedługo później od rana do wieczora zmieniać pieluchy trójce rozwrzeszczanych piskląt (nie, zaraz... wronięta nie noszą pieluch). Och, Arlo jest taki skołowany... i taki zmęczony! Nieprzespane noce, niekończące się lekcje latania, lęk przed drapieżnikami (sowami, lisami oraz ludźmi) nie idą jednak na marne. Marla i Arlo - chyba najlepsi rodzice w ptasim świecie - nie mają żadnych wątpliwości. Miłość ci wszystko wykracze!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Informacje dodatkowe o Arlo i Pips. Miłość ci wszystko wykracze:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2023-08-23
Kategoria: Komiksy
Tytuł oryginału: New kids in the flock

Kup książkę Arlo i Pips. Miłość ci wszystko wykracze

Arlo i Pips. Miłość ci wszystko wykracze - opinie o książce

Avatar użytkownika - z_ksiazka_w_plec
z_ksiazka_w_plec
Przeczytane:2023-09-04, Ocena: 6, Przeczytałem,

Po raz już trzeci spotykamy się z Arlo i Pipsem. Po raz trzeci nas zachwyciła i po raz trzeci dowiedzieliśmy nowych informacji ze świata wron.

?        Poznamy wygląd jaj różnych ptaków,

?        Dowiemy się z czego wrony budują gniazda,

?        Co to jest inkubacja?

?        Jaki kolor oczu mają młode wrony?

?        Jak uczą się latać?

Tego wszystkiego i o wiele więcej dowiemy się z ,,Miłość ci wszystko wykracze".

W ten części Arlo przeprowadza się, ponieważ zostanie tatą. Wraz z Marlo budują nowe gniazdo. Pips pomaga mu w przeprowadzce. Jak się okazuje bycie tatą nie jest tak łatwą sprawę, ale dzielny Arlo daje radę i pomaga swojej wybrance serca.

Książka napisana jest w postaci komiksu. Zawiera wiele dużych ilustracji, które pobudzają wyobraźnię i pomagają skupić się młodszym czytelnikom na czytanym tekście. Historia zawarta w tej nie wielkich rozmiarów książeczce jest nie tylko ciekawa i zabawna, ale również zawiera wiele informacji, o których sama nie wiedziałam.

Jeśli lubicie mądre, zabawne i ciekawe opowieści dla dzieci to bardzo polecam całą serię o sympatycznym Arlo i jego małym przyjacielu Pipsie.

Jeeeść!!!
Elise Gravel0
Okładka ksiązki - Jeeeść!!!

Mały potwór ma taki apetyt, że nie wystarczy mu kawałek pizzy. Ani cała pizza. Ani pudełko po pizzy na dokładkę! Przezabawna kartonikowa książeczka, która...

Arlo i Pips. Kra, kra, masakra!
Elise Gravel0
Okładka ksiązki - Arlo i Pips. Kra, kra, masakra!

Jedyny w swoim rodzaju komiks ornitologiczny: mnóstwo wiedzy przyrodniczej i humor najwyższych lotów! Arlo czuje się samotny. Pewnego dnia poznaje jednak...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis