Bądź liderem!

Uzupełnij swoją biblioteczkę biznesową o podstawową i klasyczną książkę Johna C. Maxwella Bądź liderem! - bestseller sprzedany już w ponad milionie egzemplarzy.

Ponadczasowe zasady zastosowane w życiu twoim i twojej organizacji przyczynią się do pozytywnych zmian w zakresie osobistej rzetelności i samodyscypliny. W swoim wyjątkowym stylu doktor Maxwell odkrywa:

Prawdziwą definicję przywództwa

,,Przywództwo to wywieranie wpływu. To właśnie to. Nic dodać, nic ująć... Ktoś, kto tylko myśli, że przewodzi, a nie znajduje nikogo, kto by za nim podążał jest jedynie spacerowiczem."

Cechy przywództwa

,,Przywództwo nie jest ekskluzywnym klubem dla tych, którzy ,,się z tym urodzili". Cechy będące surowcem dla przywództwa można nabyć. Połącz je z pragnieniem i nic nie powstrzyma cię przed staniem się przywódcą."

Różnica między zarządzaniem i przywództwem

,,Zapewnienie, że praca zostanie wykonana przez innych to dokonanie menedżera. Inspirowanie innych do lepszej pracy to dokonanie przywódcy."

Nieważne, na którym szczeblu przywództwa się znajdujesz. Książka Bądź liderem! zainspiruje cię, jak zainspirować innych swoim zaangażowanym, wizjonerskim przywództwem.

Informacje dodatkowe o Bądź liderem!:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2013-11-08
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Bądź liderem!

Bądź liderem! - opinie o książce

John C. Maxwell0
Okładka ksiązki - Leadershift. Przemiana przywództwa, czyli 11 kroków, które musi przejść każdy lider

Jeśli chcesz być skutecznym liderem, musisz się zmieniać. Nie możesz być wciąż taki sam, nie możesz tak samo myśleć i działać, jeśli liczysz na sukces...

Talent nie wystarczy
John C. Maxwell0
Okładka ksiązki - Talent nie wystarczy

Odkryj możliwości tkwiące w Tobie, może ważniejsze niż talent. Wszędzie, gdziekolwiek się spojrzy, ludzie udowadniają, że Maxwell ma rację. Poczytajcie...