Bądź uzdrowiony mocą Jezusa

Masz dom i rodzinę? A może jesteś realizującym się zawodowo singlem? Osiągasz w życiu sukcesy i czujesz się spełniony. Ale czy na pewno jesteś szczęśliwy? Czy nie masz jednak wrażenia, że czegoś ci brakuje? Że jakaś część ciebie potrzebuje uzdrowienia?

Bob Schuchts, mimo że miał wszystko, nie czuł się szczęśliwy. Bądź uzdrowiony mocą Jezusa to sprawdzony, oparty na faktach poradnik uzdrowienia duszy i odnalezienia wewnętrznego spokoju. Daje proste rady, pokazuje, jak w świecie, w którym liczą się przede wszystkim wartości materialne, odkryć pełną mocy miłość Jezusa i dać duszy odetchnąć.

Bob Schuchts jest terapeutą małżeńskim i rodzinnym, który od ponad trzydziestu pięciu lat w swojej pracy kieruje się wiarą katolicką, wykorzystuje charyzmat uzdrowienia. Prowadzi sympozja i szkolenia poświęcone uzdrowieniu duszy. Ze swoją żoną Margie tworzą szczęśliwe małżeństwo, mają dwie córki i siedmioro wnucząt.

Informacje dodatkowe o Bądź uzdrowiony mocą Jezusa:

Bądź uzdrowiony mocą Jezusa - opinie o książce

Avatar użytkownika - Tutka
Tutka
Przeczytane:2015-03-30, Ocena: 4, Przeczytałem,
Kryzys wiary nie jest nikomu dziś obcy. Ludzie przestali chodzić do Kościoła, modlić się, rozmawiać z Jezusem. Bob Schuchts przypomina nam, że to, że przez wiele lat ludzie bardziej i żarliwiej wierzyli nie było bezcelowe. Byli szczęśliwsi i my też możemy tę radość odnaleźć.
Avatar użytkownika - Mataranah
Mataranah
Przeczytane:2015-03-28, Ocena: 6, Przeczytałem,
Jeśli masz ze sobą jakiś problem i chciałbyś coś zmienić, Schuchts w prosty, przystępny sposób daje na to rady. Nie mówi Ci, jak masz żyć, tylko stawia pytania, na które odpowiedzi, jeśli sobie odpowiesz, poprawią samopoczucie. Przynajmniej u mnie tak było. Bardzo refleksyjna, podbudowująca. Trochę mi pomogła w obecnym stanie melancholijnych nastrojów.
Avatar użytkownika - nieznaczkom
nieznaczkom
Przeczytane:2015-03-20, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Dla niektórych mogą to być bzdury ale dla niektórych może być to sposób przywrócenie zdrowia, dla niektórych na odbudowanie duchowej bliskości i naprawienie więzi z ludźmi oraz oczyświście bycie szczęśliwym ;) Utożsamiam się z autorem , który w swojej książce opowowiada o swoich przeżyciach , o tym jak poprzez proste przypadkowe czynności objawiała mu się prawda o nim samym oraz o tym jak duży wpływ mogą mieć na nasze życie wybory , które pojemujemy.
Avatar użytkownika - Plewka
Plewka
Przeczytane:2015-03-23, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,
Książka ,,Bądź uzdrowiony mocą Jezusa" jest dla wszystkich tych, którzy poszukują duchowego doświadczenia. Choć jej autor jest wierzącym katolikiem cytującym co rusz Pismo Święte, jego świadectwo ma raczej charakter uniwersalny. Mowa bowiem uzdrowieniu duszy, o poczuciu pustki, jakiegoś braku, niedoskonałości, którą na różne sposoby potrzebujemy zapełnić. Bob Schuchts opowiada swoją historię i jako terapeuta stara sie też pomoc czytelnikom. Dlatego w książce, którą można potraktować jako poradnik raz na jakiś czas pojawiają sie pytania, na które ma odpowiedzieć człowiek pragnący uzdrowienia. To proste pytania, każdy z nas jest w stanie na nie odpowiedzieć, ale nie zawsze mamy na to czas. Schuchts namawia. Opowiada, jak dzięki doświadczeniu obecności Ducha Świętego stał sie lepszym człowiekiem. Myślę, że każdy, kto sięgnie po tę książkę, zmieni się. Może odrobinę, ale jednak. Zachęcam.
Avatar użytkownika - Emen
Emen
Przeczytane:2015-03-17, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,
Ten rodzaj przewodnika duchowego przeprowadza nas poprzez doświadczenia innych, ale jakby naszych własnych. Terapeutą okazuję się tu Jezus, to On ma moc uzdrawiania, jeśli mu na to pozwolimy i otworzymy się na niego. Ta książka może być pierwszym krokiem na tej drodze. Ja polecam.
Avatar użytkownika - KaMiLL
KaMiLL
Ocena: 5, Czytam, Mam,
Czytam, rozważam i myślę nad tym, ile dobra możemy zdziałać na ziemi dzięki zwróceniu się ku Bogu! Nie musimy być idealnie, jak to pokazuje autor na przykładzie swojego brata, ale ważne jest co nami kieruje i nigdy nie jesteśmy skreśleni w Jego oczach. Jeśli czujesz, że jakaś część Ciebie potrzebuje uzdrowienia- kwestie relacji, wiary, rodziny, dzieciństwa- tu odnajdziesz kilka mądrych tropów.
Avatar użytkownika - Czytaniemojezyci
Czytaniemojezyci
Przeczytane:2015-03-09, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,
Niekiedy poradniki mnie onieśmielają, obawiam się zbyt długich wywodów i rad co trzeba, a czego nie wolno. Ale w tej książce znalazłam nie nachalne, a takie proste natchnienia, nie do od razu do radykalnych zmian, a do przemyślenia. Warto do tej książki sięgnąć i sięgać, wiele tam mądrych słów, zarówno od autora, jak i cytowanych tekstów z Pisma Świętego.
Okazuje się, że samo pragnienie uzdrowienia może być jego początkiem. Zdaniem Boba Schuchta, terapeuty, ale i ojca rodziny, doświadczonego przez życie, to ziarenko, pragnienia szczęścia to nie ułuda, ale coś najprawdziwszego w nas. Coś, co najważniejsze, możemy zyskać. Jeśli zawierzymy się Bogu. No i oczywiście pozwolimy działać Bożej mocy. By przygotować na to grunt autor, jak przewodnik, przeprowadza nas jakby przez proces wtajemniczenia, przygotowując nasze serce i duszę na nasze własne uzdrowienie. Za podporę służą tu świadectwa innych, jak i własne autora. Myślę, że warto ponownie i na nowo rozważyć najistotniejsze pytanie z tej książki- czy chce być uzdrowiony? Jeśli tak to co z tym faktem zrobię?