Bardzo głodna gąsienica

Żarłoczna, zielona gąsienica przemierza świat w poszukiwaniu smacznych kąsków. Podjada listki i owoce, ale nie gardzi również ciastkiem czy kiszonym ogórkiem. Nawet największy niejadek, towarzysząc jej w podróży poprzez przysmaki, dni tygodnia i liczby, skusi się na małe co nieco. Najbardziej znana książka Erica Carle, do dziś została przetłumaczona na 27 języków.

Informacje dodatkowe o Bardzo głodna gąsienica:

Wydawnictwo: Tatarak
Data wydania: 2015-05-28

Kup książkę Bardzo głodna gąsienica

Bardzo głodna gąsienica - opinie o książce

Świetnie pomyślana i opracowana książka dla dzieci (tych najmłodszych oraz tych nieco starszych, czyli 100+), Pozwala zgłębiać wiedzę w zabawnej, przystępnej formie i ciekawie spędzać czas z milusińskimi.
Avatar użytkownika - Kasiaaa
Kasiaaa
Przeczytane:2016-05-08, Ocena: 6, Przeczytałam, Wyzwanie - książki dla dzieci 2016,
Książeczka, która opowiada o przemianie gąsienicy w motyla, uczy liczenia do 5 oraz nazw owoców. A do tego ma w sobie dziurki, które uwielbiają małe paluszki :)
Avatar użytkownika - GwiezdneKroniki
GwiezdneKroniki
Przeczytane:2018-01-11, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki w 2018 roku,

Urocza historyjka, idealna dla dzieciaków :) Miałam przyjemność przeczytania jej w oryginale i po angielsku będzie też świetna do uczenia nowych słówek, oczywiście związanych z jedzeniem :)

Moja Pierwsza Książka O Kolorach
Eric Carle0
Okładka ksiązki - Moja Pierwsza Książka O Kolorach

Kolorowa przygoda dlla najmłodszych w inteligentny i zabawny sposób oswaja dzieci z pojęciem kolorów. ...

Czy chcesz być moim przyjacielem
Eric Carle0
Okładka ksiązki - Czy chcesz być moim przyjacielem

Szara myszka szuka przyjaciół; szuka ich wśród napotkanych zwierząt, a prowadzi ją zielona dróżka, na końcu której czeka - no właśnie, co? Towarzysząc...