Batman Detective Comics Życie w samotności, tom 5

Piąty tom serii Batman - Detective Comics pt. Życie w samotności.

Od wielu miesięcy Batman zadręcza się z powodu śmierci Tima Drake'a, młodego bohatera, który walczył u jego boku jako Red Robin. Tim pomógł Batmanowi zebrać zespół bohaterów i wyrzutków, żeby zapewnić bezpieczeństwo w Gotham. Niestety zginął podczas jednej z misji. A przynajmniej tak się wszystkim wydawało.

W rzeczywistości Tima porwał i uwięził tajemniczy pan Oz.

Teraz młody bohater ucieka z więzienia poza czasem, ale nie wraca sam. Tim musi polegać na pomocy kogoś o bardzo znajomej twarzy. Ma wszelkie powody, by ufać swemu współwięźniowi, ale kiedy jego nowy sojusznik pokaże, że nie stroni od zabijania, Tim zaczyna wątpić we wszystko, co o nim sądził! Kiedy obaj wracają do Gotham City, nowy partner Tima zamierza zamordować jednego z sojuszników Batmana. Czy członkowie rodziny Nietoperza zdołają ochronić się przed zabójcą, który zna ich lepiej niż oni sami?

Scenarzysta James Tynion IV (Batman/Teenage Mutant Ninja Turtles) i rysownicy Eddy Barrows, Alvaro Martinez i Carmen Carnero kontynuują przygody Mrocznego Rycerza i jego sojuszników!

Informacje dodatkowe o Batman Detective Comics Życie w samotności, tom 5:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2019-06-19
Kategoria: Komiksy
Tytuł oryginału: Batman: Detective Comics vol. 5: A Lonely Place of Living (DETECTIVE COMICS #963-968 and DETECTIVE COMICS ANNUAL #10)

Kup książkę Batman Detective Comics Życie w samotności, tom 5

Batman Detective Comics Życie w samotności, tom 5 - opinie o książce

Koloruję i rozwiązuję. Zadania dla dzieci. 7+
Okładka ksiązki - Koloruję i rozwiązuję. Zadania dla dzieci. 7+

To książeczka, która przyniesie dziecku radość z dobrej zabawy i przyjemność z nauki! Zawarte w niej ciekawe i różnorodne zadania utrwalą i uporządkują...

Kreatywne zabawy przedszkolaka. Zadania rysunkowe i inne łamigłówki
Okładka ksiązki - Kreatywne zabawy przedszkolaka. Zadania rysunkowe i inne łamigłówki

Kreatywne zabawy przedszkolaka Książeczka, w których nauka idzie w parze z zabawą. Dziecko znajdzie labirynty, krzyżówki, obrazki do porównania i niedokończone...