Biało-czerwone mistrzostwa. Misja Euro 2016

Barwna, bogato ilustrowana opowieść, która zabiera najmłodszych czytelników w świat europejskiego futbolu i prezentuje 24 zespoły oraz ich gwiazdy, które obejrzymy na Euro 2016.

Kacper, chłopak, którego poznaliśmy w Biało-czerwonych marzeniach, szykuje się do wyprawy życia - pojedzie z tatą na mecz Polska­-Niemcy na Euro 2016! Czytelnicy będą uczestniczyli w przygotowaniach do tych rodzinnych wakacji, poznając przy okazji historię europejskiej piłki nożnej.

W tej książce poznamy wszystkie drużyny uczestniczące w Euro 2016 i największe gwiazdy europejskiego futbolu, które obejrzymy w czerwcu i lipcu na francuskich boiskach: Iniestę, Ronaldo, Ibrahimovicia, Hazarda, Müllera, Bale'a, Rooneya i dziesiątki innych. Oczywiście przypomnimy też sobie sylwetki polskich piłkarzy, którzy będą walczyć o najważniejsze europejskie trofeum: Lewandowskiego, Krychowiaka, Fabiańskiego, oraz Szymona Marciniaka, polskiego arbitra, który będzie sędziował mecze we Francji.

Poznamy rywali Polski z grupy, odbędziemy krótką wycieczkę po stadionach, na których rozegrywane będą mecze, dowiemy się, jak wygląda historia zmagań o mistrzostwo Europy.

Tekst wzbogacony jest wspaniałymi dodatkami: informacjami o konkursie z atrakcyjnymi piłkarskimi nagrodami, futbolowym quizem, schematem rozgrywek Euro 2016 z miejscami do wpisywania wszystkich wyników, tabelami poszczególnych grup eliminacyjnych.

Informacje dodatkowe o Biało-czerwone mistrzostwa. Misja Euro 2016:

Biało-czerwone mistrzostwa. Misja Euro 2016 - opinie o książce

Lena w chmurach
Romek Pawlak0
Okładka ksiązki - Lena w chmurach

Lena jest przeciętną piętnastolatką. Żyje tu i teraz, we współczesnej Polsce. Lena, odkąd pamięta, miewa niepokojące, złowieszcze sny. Pewnego dnia świat...

Dziewczyna z lustra
Romek Pawlak0
Okładka ksiązki - Dziewczyna z lustra

Fusia po przeprowadzce, nie może znaleźć sobie miejsca. Wydaje się, że wszystko jest przeciwko niej. Ale czy naprawdę? Wkrótce spotyka na swej drodze...