Biblioteka pana Lemoncella

Bestseller literatury dziecięcej!

Biblioteka pana Lemoncella to skrzyżowanie Charliego i fabryki czekolady z Nocą w muzeum - przezabawne i pełne najdziwniejszych postaci!

Kyle Keeley, klasowy wesołek, uwielbia wszelkie gry planszowe i słowne, a nade wszystko - gry wideo. Przypadkiem dowiaduje się, że za budowę nowej miejskiej biblioteki odpowiada jego idol, Luigi Lemoncello, najsławniejszy i najbardziej twórczy autor gier na świecie. Kyle jako jedno z dwunastu dzieci wygrywa szansę spędzenia nocy w bibliotece, jako gość pana Lemoncella, zabawiającego zaproszonych zagadkami i grami. Rano okazuje się, że drzwi są zamknięte na klucz, a tajnej drogi ucieczki z biblioteki strzeże wiele ukrytych tropów i zagadek, które trzeba odgadnąć!

Informacje dodatkowe o Biblioteka pana Lemoncella:

Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 2015-05-06

Kup książkę Biblioteka pana Lemoncella

Biblioteka pana Lemoncella - opinie o książce

Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2016-12-26, Ocena: 6, Przeczytałam, dla dzieci, przygoda,
W Alexandriaville od pięciu lat budowana jest nowa biblioteka w starym budynku banku. Już niedługo ma nastąpić jej otwarcie na które zaproszone jest 12 uczestników, w której odbędzie się wielka gra. Sama biblioteka jest niezwykła: hologramy, fontanna, multimedia i to tylko część jej niezwykłości. Kto by nie chciał z takiej korzystać, a książka ta pozwala sobie to wszystko wyobrazić.
Olimpiada pana Lemoncella
Chris Grabenstein0
Okładka ksiązki - Olimpiada pana Lemoncella

Niesamowity Pan Lemoncello zaprasza na Olimpiadę Biblioteczną! Chłopcy i dziewczęta! Czytelnicy w każdym wieku! Witajcie na pierwszej w historii Olimpiadzie...