Błyskotliwość to za mało! Skuteczne techniki planowania marketingowego

Wyczerpujące omówienie wszystkich najważniejszychaspektów planowania marketingowego * Poznaj zasady planowania marketingowego * Sprawnie definiuj rynki i segmenty docelowe * Zaplanuj politykę promocji, sprzedaży i obsługi klientaTworzenie strategii marketingowych nadal pozostaje słabą stroną wielu przedsiębiorstw. Tymczasem realistyczne, użyteczne i osiągalne plany marketingowe są kluczowym elementem sukcesu firmy. Zanim jednak rozpocznie się tworzenie planu marketingowego, należy wykonać kilka czynności przygotowawczych. Po ich realizacji oraz zrozumieniu celów i zasad planowania marketingowego stworzenie doskonałej strategii marketingowej nie powinno nastręczyć trudności.Książka "Błyskotliwość to za mało! Skuteczne techniki planowania marketingowego" to doskonały podręcznik dla menedżerów, którzy chcą poznać zasady tworzenia strategii podbijania rynków, a nie mają czasu na przebijanie się przez setki stron książek pełnych wiadomości teoretycznych. Przedstawia kluczowe zasady i pojęcia oraz działania niezbędne do stworzenia skutecznego i możliwego do realizacji planu marketingowego. Zawiera wiele ćwiczeń, przykładów i testów, które ułatwią szybkie zastosowanie wiedzy w praktyce. * Różnice pomiędzy strategią i taktyką * Miejsce planowania marketingowego w procesie planowania w firmie * Wewnętrzny audyt marketingowy * Analiza mocnych i słabych stron przedsiębiorstwa * Określenie rynków docelowych * Analiza portfela produktów * Ustalanie strategii reklamy, promocji i sprzedaży * Stworzenie polityki cenowejPoznaj tajniki jednego z najistotniejszych elementów procesów marketingowych.

Informacje dodatkowe o Błyskotliwość to za mało! Skuteczne techniki planowania marketingowego:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: b.d
Kategoria: Zarządzanie i marketing
ISBN: 83-246-0113-9

Kup książkę Błyskotliwość to za mało! Skuteczne techniki planowania marketingowego

Błyskotliwość to za mało! Skuteczne techniki planowania marketingowego - opinie o książce

New Marketing
Malcolm McDonald0
Okładka ksiązki - New Marketing

The New Marketing presents a comprehensively revised blueprint for the marketing process developed by Malcolm McDonald and Hugh Wilson to address second-generation...