Boski Bullet Book. Poczuj miętę do Słowa

Czy wiesz, że słowo Boże możesz rozważać także w twórczy, kreatywny sposób? Zastanawiasz się jak? To proste! Zapisuj swoje myśli, hasła, skojarzenia dotyczące wybranego fragmentu z Pisma Świętego, ozdabiaj tekst poprzez rysunki, naklejki, kolorowe artykuły piśmiennicze i twórz pomysłowe, osobiste notatki!

Jagoda Kwiecień, blogerka, Bookstagrammerka, propagatorka metody Bible Journaling w Polsce, przygotowała dla ciebie książkę, która pomoże ci... poczuć miętę do Słowa i odkryć w tobie wiele talentów!

Przedstawiamy:

„Boski Bullet Book. Poczuj miętę do Słowa”!

Książka zawiera dwanaście felietonów z przesłaniem, ponad dwieście cytatów z Pisma Świętego, a także wiele poleceń inspirujących książek. Słowo bullet pochodzi z języka angielskiego i oznacza ‘punktor, kropkę’, której często używa się podczas tworzenia list, notatek.

tu sygnał aby:

- zapisywać,
- tworzyć,
- ozdabiać,
- kolorować,
- podkreślać,
- wypełniać…
…puste miejsca według własnego pomysłu!

Przepisuj ulubione myśli, interpretuj zaproponowany cytat z Biblii lub dopisz swój własny. Zapisuj, zapamiętuj, rozważaj. Zaangażuj się w twórcze rozważanie słowa Bożego!

Nie będzie dwóch takich samych egzemplarzy tej książki, bo każdy uzupełni go według własnego, kreatywnego pomysłu!

Książka z naklejkami.

Informacje dodatkowe o Boski Bullet Book. Poczuj miętę do Słowa: