Bracia Hardy w opałach szaleństwa

Kolejna część niesamowitych przygód braci Hardy - kultowej serii dla młodzieży, która od kilkudziesięciu lat fascynuje i zaskakuje czytelników na całym świecie.

Jeszcze tylko ostatnie sprawdziany na zakończenie roku szkolnego i Joe z Frankiem zaczynają upragnione wakacje. Nuda? O nie, tajni agenci organizacji Amerykańska Młodzież Przeciwko Przestępczości z pewnością nie będą się nudzić! Tym bardziej, że dostali kolejne zadanie. Dodajmy – niebezpieczne zadanie. Mają udać się na pustynię w Kalifornii. Wersja oficjalna dla mamy, która nie wie o tajnej działalności synów, brzmi: w celu zbadania wzorów wyrytych na skałach przez Indian. W rzeczywistości na pustyni niejaki Arthur Stench stworzył ośrodek dla członków wspólnoty Niebo. Chłopcy mają przeniknąć do jej wnętrza i wybadać, czy to tylko zbieranina nieszkodliwych zapaleńców, czy też ekoterroryści.

Tym razem, choć ciężko w to wierzyć, misja będzie trudniejsza od dotychczasowych. Na pustyni elektronika zawodzi, woda kończy się w zastraszającym tempie, a sępy i kojoty tylko czekają na smaczny kąsek. Ale nasi chłopcy nie dadzą się tak łatwo!

Informacje dodatkowe o Bracia Hardy w opałach szaleństwa:

Wydawnictwo: W.A.B.