Brian Tracy i Uniwersalne prawa sukcesu

"Umiejętność zdyscyplinowanego zachowania, by zrezygnować z natychmiastowej satysfakcji w zamian za większą nagrodę w dłuższej perspektywie, jest nieodzownym warunkiem sukcesu"

Katechizm dogmatów rządzących wszechświatem

Zamknij oczy i pod powiekami zmaterializuj swój sukces. Czy zawsze jest to pełne konto bankowe? Przeskakiwanie po kilka szczebli drabiny kariery? Błyskotliwe uwodzenie każdej upatrzonej ofiary? A może wyjście z notorycznego impasu, który na ogół nazywasz "życiem"? Wszystkim tym rządzą uniwersalne prawa, odpowiedzialne za bezbłędne decyzje i trafne wybory. A teraz otwórz oczy i zacznij czytać.

Złote myśli odmieniające każdy dzień. Orzeźwiające krople natchnienia. Zastrzyki siły i zapału. Mała książka o wielkiej motywacji.

Informacje dodatkowe o Brian Tracy i Uniwersalne prawa sukcesu:

Brian Tracy i Uniwersalne prawa sukcesu - opinie o książce

Delegowanie & kontrolowanie. Biblioteka sukcesu Briana Tracy
Brian Tracy0
Okładka ksiązki - Delegowanie & kontrolowanie. Biblioteka sukcesu Briana Tracy

Delegowanie kontrolowanie Menedżerowie są oceniani na podstawie wyników - a osiągane przez ciebie wyniki zależą od umiejętności delegowania i kontrolowania...

Brian Tracy0
Okładka ksiązki - Jak przewodzą najlepsi liderzy. Sprawdzone sposoby i sekrety, jak wydobyć maksimum z siebie i innych

Czy w twojej piersi bije serce przywódcy? Lepiej, żeby tak było. Ponieważ nawet w zwykłych warunkach tylko najbardziej skupieni, skuteczni i inspirujący...