BTS - Droga na szczyt

Poznaj drogę na szczyt najpopularniejszego obecnie boys bandu świata. Oto biografia K-popowego zespołu BTS! Kim są ci młodzi, przystojni i utalentowani chłopcy?

To chyba najbardziej znany na świecie współczesny boys band. Ich płyty niemal automatycznie trafiają na pierwsze miejsca sprzedaży. Magazyn "Forbes" określił ich mianem najbardziej wpływowych gwiazd K-popu. Podbili już serca milionów fanów na całym świecie. Również w Polsce zdobywają sobie coraz to liczniejsze grono wielbicieli. Oficjalny teledysk do "DNA" obejrzano ponad 470 milionów razy, a obecność BTS na uroczystej gali Billboard Music Awards 2018 była komentowana ponad 3 miliony razy na Twitterze. Ten koreański zespół ustanowił nowy rekord oglądalności na YouTube detronizując Taylor Swift. Ich najnowszy teledysk "Idol" odtworzono ponad 45 milionów razy w ciągu pierwszych 24 godzin, co jest najlepszym wynikiem w historii tego serwisu! O kim mowa? Oczywiście o BTS!

BTS (Bangtan Sonyeondan) to najsłynniejsi w historii twórcy koreańskiej muzyki rozrywkowej, czyli K-popu. Oto ich pierwsza oficjalna biografia! Teraz możesz poznać ich bliżej. Dowiedz się, kim są ci młodzi, przystojni i niezwykle utalentowani chłopcy. Poznaj ich drogę na szczyt. Dowiedz się, z jakimi trudnościami musieli się zmagać i jak wygląda ich obecne życie.

Jin, Suga, J-Hope, RM, Jimin, V oraz Jungkook tworzą razem zespół, który powstał w Seulu w roku 2013 pod patronatem wytwórni Big Hit Entertainment. Od tego czasu trwa ich błyskotliwa kariera. Poruszają się w klimatach K-popu, dance, hip-hopu i R&B. Jak widać mieszanka ta doskonale zdaje egzamin.

Informacje dodatkowe o BTS - Droga na szczyt:

Wydawnictwo: We need YA