Doskonałe do indywidualnej nauki. Pomagają samodzielnie ocenić poziom opanowania materiału. Multimedialne połączenie podręcznika dla samouków z systemem ćwiczeń. - Multimedialny podręcznik gramatyki angielskiej dla osób początkujących i zaawansowanych, składający się ze 125 lekcji z ćwiczeniami - Udźwiękowione przykłady nagrane przez native speakerów - Ponad 400 interaktywnych ćwiczeń, np. poprawianie błędów, wybór odpowiednich form gramatycznych, a także tłumaczenie na język angielski podanych zwrotów - Testy sprawdzające, dzięki którym istnieje możliwość samodzielnej oceny stopnia znajomości materiału - Zadania egzaminacyjne typu maturalnego dla dwóch poziomów – podstawowego i rozszerzonego - Indywidualne statystyki dla każdego użytkownika

Informacje dodatkowe o Cd język angielski multimedialne korepetycje dla początkujących i zaawansowanych:

Wydawnictwo: Langenscheidt
Data wydania: b.d
Kategoria: Języki obce
ISBN: 978-83-7476-160-4

Kup książkę Cd język angielski multimedialne korepetycje dla początkujących i zaawansowanych

Cd język angielski multimedialne korepetycje dla początkujących i zaawansowanych - opinie o książce

Enola i niezwykłe zwierzęta. Tom 2
opracowanie zbiorowe0
Okładka ksiązki - Enola i niezwykłe zwierzęta. Tom 2

Drugi tom przygodowej serii dla dzieci o Enoli, niezwykłej weterynarce specjalizującej się w pomaganiu legendarnym stworom. Album zbiorczy zawiera dwie...

Rick i Morty przedstawiają. Tom 3
opracowanie zbiorowe0
Okładka ksiązki - Rick i Morty przedstawiają. Tom 3

Trzeci tom przygód całej plejady bohaterów (także drugoplanowych) znanych z kultowego serialu telewizyjnego o geniuszu Ricku i jego wnuku Mortym! Kilku...