CIĄŻA W PYTANIACH I ODPOWIEDZIACH

Po Ciąży – 40 kolejnych tygodni kolejny bestsellerowy poradnik wybitnego lekarza. Ponad 1200 pytań najczęściej zadawanych przez przyszłe matki. Nowa uaktualniona, poszerzona i przystosowana do polskich realiów wersja bestsellerowego poradnika. Ta książka stanie się twoim najlepszym doradcą podczas ciąży. Tematycznie ułożone pytania i odpowiedzi wyjaśniają wszystko, co powinnaś wiedzieć przed zajściem w ciążę, podczas ciąży i po urodzeniu dziecka. Przejrzyste rysunki ilustrują zmiany, jakie zachodzą w organizmach twoim i dziecka. Doktor Glade B. Curtis – wybitny amerykański specjalista, ginekolog położnik, najbardziej popularny autor nagradzanych i tłumaczonych na wiele języków bestsellerowych poradników, m.in.: Ciąża – 40 kolejnych tygodni, Ciąża po trzydziestce, Pierwszy rok twojego dziecka tydzień po tygodniu, Twoja ciąża od A do Z, sprzedanych na świecie w milionach egzemplarzy. Judith Schuler – autorka i redaktorka książek na tematy medyczne od lat współpracuje z doktorem Curtisem. Konsultacja i uzupełnienia specjaliści z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie oraz Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”

Informacje dodatkowe o CIĄŻA W PYTANIACH I ODPOWIEDZIACH:

Wydawnictwo: Amber