Cicha noc

Dziewięcioletnia Emma jest uwielbianą przez widzów dziecięcą aktorką. Mimo młodego wieku gra główną rolę w znanym serialu, a jej życie to piękny hollywoodzki sen. Jednak tragiczny wypadek, w którym ginie mama Emmy, niszczy wszystko. Dziewczynka, niesprawna i dotknięta amnezją, zamieszkuje ze swoją ciotką, Whitney, kobietą bezdzietną, niezależną i całkowicie poświęcającą się karierze.
Kiedy w życiu Whitney pojawia się bezbronna, wymagająca opieki siostrzenica, kobieta postanawia zrobić wszystko, aby jej pomóc, choć nie jest pewna, czy starczy jej sił. Nie wie jednak, ile cudów może się zdarzyć, gdy odważymy się otworzyć przed kimś serce.

Najnowsza powieść Danielle Steel przypomina o nieprawdopodobnej sile miłości, która niczym cicha noc po wieczornej burzy potrafi ukoić niespokojne serca.

Informacje dodatkowe o Cicha noc:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2019 (data przybliżona)
ISBN: 978-83-240-5597-5
Tytuł oryginału: Silent Night
Tłumaczenie: Joanna Dziubińska

Kup książkę Cicha noc

Cicha noc - opinie o książce

Avatar użytkownika - kasiaw1626
kasiaw1626
Przeczytane:2024-03-18, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki 2024,

Paige ginie w wypadku samochodowym, a jej córka Emma doznaje urazu mózgu. Whitney, siostra Paige, przerywa wakacje na luksusowym jachcie, by opiekować się Emmą. Emma po wypadku przebywa w śpiączce, a gdy się z niej budzi, okazuje się, że nie mówi i nie słyszy. Whitney podejmuje trudną walkę o to, by jej siostrzenica miała normalne życie. Pomagają jej w tym lekarze i opiekunka.

Avatar użytkownika - losar
losar
Przeczytane:2019-07-17, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Dziesięciolecia Emma Watts jest uwielbianą przez widzów dziecięcą aktorką. Mimo młodego wieku gra główną rolę w znanym serialu, a jej życie to piękny hollywoodzki sen.

Jednak tragiczny wypadek, w którym ginie mama Emmy Paige,niszczy wszystko.Dziewczynka traci pamięć. Zamieszkuje że swoją ciocią Whitney, kobietą bezdzietną, niezależną i całkowicie poświęcającą się karierze.

Kiedy w życiu Whitney pojawia się bezbronna, wymagająca opieki siostrzenica,kobieta postanawia zrobić wszystko, by jej pomóc, choć nie jest pewna, czy starczy jej sił.Pomagają jej w tym Amy Clarke,Bailey ,Belinda,SamNie wie jednak,ile cudów może się zdarzyć, gdy odważymy się otworzyć przed kimś serce.

Avatar użytkownika - beatrycze66
beatrycze66
Przeczytane:2019-07-03, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2019,
Więzy rodzinne
Danielle Steel0
Okładka ksiązki - Więzy rodzinne

Annie poświęciła miłość i karierę architekta, by wychować troje dzieci tragicznie zmarłej siostry. Nawet po latach, gdy Liz, Tade i Kate stają się dorośli...

Bez śladu
Danielle Steel0
Okładka ksiązki - Bez śladu

Co jesteś w stanie poświęcić dla życia, którego pragniesz? Charles wiedzie z pozoru idealne życie, ale nie czuje się szczęśliwy. Nie znosi swojej pracy...