Ciemna strona księżyca

Nowa powieść Nory Roberts – thriller i romans w jednym! Reece Gilmore, jedyna ocalała z brutalnego napadu, rozpaczliwie próbuje uwolnić się od prześladujących ją koszmarów i ataków lęku. W poszukiwaniu spokoju osiada w małym miasteczku Angel Falls, gdzie staje się świadkiem zbrodni. Ale czy na pewno? Jej zdrowie psychiczne pozostawia wciąż wiele do życzenia, na morderstwo zaś nie ma żadnych dowodów. W dojściu do prawdy pomaga jej Brody, pisarz, który nade wszystko ceni sobie samotność, a przynajmniej tak mu się wydaje... Sugestywny portret kobiety po przejściach, wplątanej w straszliwe wydarzenia i zaskoczonej przez uczucie, w które już nie wierzyła. Fragment książki:

Informacje dodatkowe o Ciemna strona księżyca:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: b.d
ISBN: 978-83-24-70374-6

Kup książkę Ciemna strona księżyca

Ciemna strona księżyca - opinie o książce

Avatar użytkownika - Innaja
Innaja
Przeczytane:2015-12-26, Ocena: 4, Przeczytałam, czytam regularnie w 2015 roku,
Moje uczucia dotyczącej tej książki są zdecydowanie mieszane. Historia miłosna trochę jak z bajki pomieszana z wątkiem kryminalnym. Wciągające, a zarazem trochę mdłe. Drażniły mnie te słodkie, sztuczne opisy miłości. Sam wątek kryminalny fantastyczny, z niecierpliwością czekałam na rozwiązanie. Czy polecam tę książkę. Nie wiem.
Avatar użytkownika - dayna15
dayna15
Przeczytane:2014-03-28, Ocena: 6, Przeczytałam, z_52 książki 2014 (100),
Z czystym sumieniem daję 6:) naprawdę świetna książka, nie mogłam się od niej oderwać :) a ostatecznie z satysfakcją pomyślałam "ha wiedziałam, że tak będzie". Choć momentami miałam wątpliwości, czy wydarzenia nie rozgrywają się wyłącznie w wyobraźni Reece.

Bardzo fajna lektura na poprawę humoru. Romans z wątkiem kryminalnym bądź też kryminał z wątkiem miłosnym - jak kto woli. Reece jest kobietą po przejściach. I to takich naprawdę poważnych. Zatrzymała się w niewielkiej miejscowości by nieco odpocząć i zarobić nieco grosza. Niestety po raz kolejny jest świadkiem morderstwa. Problem w tym, że nie ma ciała. Jak łatwo się domyślić nikt za bardzo nie wierzy Reece. Sęk w tym, że zaczynają się dziać tak dziwne rzeczy, że dziewczyna przestaje sama sobie ufać.
Cała historia jest mało skomplikowana, podobnie jak i postacie. No może poza samą Reece. Wprawdzie od połowy książki zaczęłam podejrzewać, kto jest morderca to jednak z ciekawością śledziłam akcję.

Chyba warto zainteresować się ta pozycją
Avatar użytkownika - wiesia884
Przeczytane:2016-02-15, Ocena: 5, Przeczytałem,
Olśnienie
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Olśnienie

Abra zdawała sobie sprawę, że nie uniknie współpracy z Codym, architektem ze Wschodniego Wybrzeża. To on był autorem projektu, który właśnie realizowali...

Siły ciemności
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Siły ciemności

Iona Sheehan dorastała w obojętnej rodzinie i od zawsze pragnęło bliskości i akceptacji. Dopiero od babci ze strony matki dowiaduje się, gdzie znaleźć...