Publikacja ,,Codzienne programy aktywności sensorycznych (PAS) w ramach diety sensorycznej" jest wnikliwym opracowaniem bardzo ważnego zagadnienia związanego z integracją sensoryczną (SI). Wiedza o roli prawidłowego współdziałania zmysłów i zaburzeniach w tym zakresie jest w naszym kraju coraz większa, tak samo jak zwiększa się liczba terapeutów pracujących z dziećmi/osobami wykazującymi te specyficzne zaburzenia. Dlatego też z zadowoleniem trzeba przyjąć publikacje wyjaśniające i pomagające profesjonalistom w ich praktycznych działaniach terapeutycznych. Taką właśnie pozycją jest omawiana książka. Zawiera ona oprócz przedstawienia podstaw teoretycznych opartych na najnowszych doniesieniach i bogatej bibliografii cenne wskazówki praktyczne. Autorka, posiadająca wieloletnie doświadczenie praktyczne i wiele publikująca, w niniejszym opracowaniu wykorzystuje te niezwykle ważne atuty.

dr Maria Borkowska

pediatra, specjalista rehabilitacji medycznej

Informacje dodatkowe o Codzienne programy aktywności sensorycznych (PAS) w ramach diety sensorycznej. Strategie i praktyczne rozwiązania dla certyfikowanych terapeutów integracji sensorycznej:

Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2021-08-27
Kategoria: Pedagogika

Kup książkę Codzienne programy aktywności sensorycznych (PAS) w ramach diety sensorycznej. Strategie i praktyczne rozwiązania dla certyfikowanych terapeutów integracji sensorycznej

Codzienne programy aktywności sensorycznych (PAS) w ramach diety sensorycznej. Strategie i praktyczne rozwiązania dla certyfikowanych terapeutów integracji sensorycznej - opinie o książce

Wspomaganie rozwoju dziecka z niepełnosprawnością intelektualną
Marta Wiśniewska0
Okładka ksiązki - Wspomaganie rozwoju dziecka z niepełnosprawnością intelektualną

Książka jest zbiorem doświadczeń zawodowych i osobistych autorki. Opisuje w niej bowiem swoje doświadczenia, które zdobyła (i nadal zdobywa) jako...

Kwestia wycofania się państwa-członka z organizacji międzynarodowej
Marta Wiśniewska0
Okładka ksiązki - Kwestia wycofania się państwa-członka z organizacji międzynarodowej

Autorka poddaje analizie możliwośc wycofania się państwa-członka z organizacji międzynarodowej w sytuacji, gdy statut organizacji tę możliwość przewiduje...