Cuda świętej Teresy od Dzieciątka Jezus. Świadectwa i modlitwy

Święta Teresa

Siostra i przyjaciółka, która czuwa nad nami

Jak to się stało, że Teresę Martin, młodą, ukrytą przed światem za kratami Karmelu w Lisieux zakonnicę, pokochało tak wiele osób, a Pius X ogłosił ją największą świętą współczesności? To nie tylko zasługa ,,małej drogi", o której pisała na kartach Dziejów duszy, zachęcając ludzi, by zaufali miłości Boga, ale także jej skutecznego wstawiennictwa. Obiecała, że po śmierci będzie zsyłać na dusze ,,deszcz róż". Mija sto pięćdziesiąt lat od jej narodzin i jednocześnie sto lat od ogłoszenia jej błogosławioną, a nadal jest ona jedną z najpopularniejszych świętych Kościoła.

W marcu 2019 roku, po siedmiu latach starań, urodziła się nasza kochana córeczka - Ola. Do końca bałam się uwierzyć w swoje szczęście. Nie mam wątpliwości, że jest darem wymodlonym za pośrednictwem św. Teresy.

Agnieszka

Modlitwa

Miłosierny Ojcze, proszę Cię w Imię Jezusa Chrystusa, Najświętszej Maryi Panny, św. Teresy i wszystkich świętych, zapal we mnie ducha miłości i daj mi łaskę zdobycia wielu ludzi dla Twojej miłości. Amen.

W książce znajdziesz . świadectwa cudów, życiorys św. Teresy od Dzieciątka Jezus, a także nowennę i inne modlitwy za wstawiennictwem tej świętej.

Informacje dodatkowe o Cuda świętej Teresy od Dzieciątka Jezus. Świadectwa i modlitwy:

Wydawnictwo: WAM
Data wydania: 2023-03-29
Kategoria: Duchowość, religia

Tagi: Osobiste świadectwo religijne i publikacje popularyzujące wiarę

Kup książkę Cuda świętej Teresy od Dzieciątka Jezus. Świadectwa i modlitwy

Medjugorie DVD
Okładka ksiązki - Medjugorie DVD

Przeszło 40 lat temu w małej, ukrytej pośród gór wiosce w Bośni zdarzyło się coś, co Kościół do tej pory próbuje w pełni zrozumieć. 24 czerwca 1981 roku...

Sztuka Zentangle
Okładka ksiązki - Sztuka Zentangle

50 inspirujących rysunków, wzorów i pomysłów dla szukających uspokojenia, medytujących artystów. Witaj w świecie Zentangle(R)! Czy jesteś doświadczonym...