"Książka ta jest bajką dla uważnych dzieci i historią przykładną dla podupadłych w cnocie; przewodnikiem duchowym dla zawiedzionych w nieszczęściu i wysmakowaną historią dla koneserów średniowiecza; podręcznikiem dla miłośników sztuki dramatycznej, sztuką dla teatrów, modlitewnikiem dla duchowieństwa. Jest dla tych co płaczą przez śmiech i śmieją się przez łzy"

Informacje dodatkowe o Cudowna historia maryjki z nijmegen która przez siedem lat miała do czynienia z diabłem:

Wydawnictwo: Script
Data wydania: b.d
ISBN: 83-86639-21-0

Kup książkę Cudowna historia maryjki z nijmegen która przez siedem lat miała do czynienia z diabłem

Cudowna historia maryjki z nijmegen która przez siedem lat miała do czynienia z diabłem - opinie o książce

Mapa samochodowa polski 1:700000
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Mapa samochodowa polski 1:700000

Mapa zawiera:gęstą sieć dróg z wielostopniowym podziałem nowe i planowane autostrady kompletną numerację dróg krajowych i wojewódzkich wszystkie przejścia...

Sportowe puzzle foczka motylia
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Sportowe puzzle foczka motylia

Cztery książeczki ze znanymi dzieciom, zabawnymi ilustracjami i rymowanym tekstem oraz z ukrytym kluczem znaczeniowym. Pod postaciami uśmiechnietych zwierzątek...