Dennis E. Shasha jest profesorem Uniwersytetu Nowojorskiego.Po ukończeniu Yale w 1977 roku pracował dla IBM.W 1984 roku obronił doktorat na Uniwersytecie Harvarda.Napisał pięć książek, z których dwie: The Puzzling Adventures of Dr. Ecco (1988) i Codes, Puzzles, and Conspiracy (1992) opowiadają o matematycznym detektywie, doktorze Ecco.Jest także współautorem książki zawierającej biografię największych informatyków: Out of Their Minds: The Lives and Discoveries of 15 Great Computer Scientists (1995).

Książka Cyberłamigłówki doktora Ecco zawiera wiele ciekawych łamigłówek. Zadania przeznaczone są dla szerokiego kręgu odbiorców.

Rozwiązanie łamigłówek wymaga wyobraźni, eksperymentowania i zdolności do wizualizowania różnych sytuacji.Te, które zostały zebrane w tej książce, mają za zadnie rzucić nam wyzwanie i sprawić radość.

Informacje dodatkowe o Cyberłamigłówki doktora Ecco.36 łamigłówek dla hakerów oraz innych detektywów matematycznych:

Wydawnictwo: Książka i Wiedza
Data wydania: b.d
Kategoria: Popularnonaukowe
ISBN: 978-83-05-13493-4

Kup książkę Cyberłamigłówki doktora Ecco.36 łamigłówek dla hakerów oraz innych detektywów matematycznych

Cyberłamigłówki doktora Ecco.36 łamigłówek dla hakerów oraz innych detektywów matematycznych - opinie o książce

Cyberłamigłówki doktora ecco
Dennis E.Shasha0
Okładka ksiązki - Cyberłamigłówki doktora ecco

Dennis E. Shasha jest profesorem Uniwesytetu Nowojorskiego. Po ukończeniu Yale w 1977 roku pracował dla IBM. W 1984 roku obronił doktorat na Universytecie...