CzaroMarownik 2014. Twój Magiczny Kalendarz

CzaroMarownik 2014 to kolejna edycja najbardziej magicznego kalendarza na rynku, który powinien  znaleźć się w rękach każdego, kto pragnie aby rok 2014 był naprawdę wyjątkowy.

Tegoroczna odsłona kalendarza jest jeszcze bardziej urozmaicona i niezwykła. Na ponad 200 stronach CzaroMarownika można znaleźć nie tylko tradycyjny podział na tygodnie i miesiące, ale także kalendarz księżycowy, szczegółowy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku, praktyczne informacje o świętach ezoterycznych oraz porady dotyczące najbardziej aktualnych magicznych tematów.

Każdy tydzień CzaroMarownika to inspirujący i niepowtarzalny zestaw wiadomości, wśród których znajdują się m.in. opisy prostych i skutecznych rytuałów magicznych stworzonych specjalnie dla posiadaczy kalendarza, naturalne porady na tematy zdrowotne, kreatywne pomysły na polepszenie jakości swojego życia, zdrowe przepisy z kuchni Pięciu Przemian, ciekawostki w dziedzinie eko-trendów oraz wiele innych informacji, których nie sposób znaleźć w żadnym innym miejscu.

CzaroMarownik to także solidna dawka wiedzy o najciekawszych i najpopularniejszych ezoterycznych tematach, którą zebrano w postaci 12 obszernych artykułów na końcu kalendarza. Najnowsza edycja zawiera szeroki wachlarz wskazówek m.in. w dziedzinie magii finansowej, ochronnej, pracy z aurą, ale skupia się też na kwestiach poprawy samopoczucia i naturalnych metodach uzdrawiania.

Dzięki CzaroMarownikowi każdy dzień w 2014 roku będzie magiczny!

Informacje dodatkowe o CzaroMarownik 2014. Twój Magiczny Kalendarz:

wyd. Iluminatio

rok: 2013

str.210

Ocena: 5/6

Nowe wydanie Czaromarownika, na rok 2014, jest zdecydowanie pozycją interesującą. Już na pierwszy rzut oka widać, że wydawca nie oddaje czytelnikowi byle czego. Pozycja została wzbogacona o piękną, przyjemną w dotyku, twardą oprawę. Materiał, niczym zamsz, delikatnie oddziałuje na palce i zachęca do zajrzenia do środka. Środek utrzymany jest w czarno-białej tonacji, dodającej kalendarzowi szyku i jakiejś takiej mroczności, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Trudno to wytłumaczyć, ale pozycja sprawia wrażenie magicznej, choć do tej pory magia kojarzyła mi się z feerią barw. Samo wnętrze... cóż, można znaleźć w nim zarówno to, czego szuka się w standardowym kalendarzu, a także, a może przede wszystkim, to czego się w nich nie szuka.

Układ Czaromarownika 2014 jest dość prosty - każdy tydzień roku zamieszczony został na dwóch stronach w podziale na 5 dni (dni robocze) na jednej stronie i 2 dni (weekend), na kolejnej stronie. Przy każdym weekendzie znajdują się różnego rodzaju porady i rytuały, które mają za zadanie sprawić, że nadchodzący (a w zasadzie trwający już rok) przeżyje się lepiej i ciekawiej. I tak na przykład znaleźć tu można rytuał na wzmocnienie nadziei, albo dowiedzieć się, jaki jest Twój magiczny kolor. W Czaromarowniku 2014 wyczytamy również, jakie są ćwiczenia na kreatywność, oraz jak je wykonać, a także dowiemy się, czego jeszcze nie wiemy o słońcu.

Każdy tydzień z omawianą pozycją przynosi więc coś nowego, niesamowitego i zaskakującego Czytelnik rozwija się, uczy i staje się bardziej... bardziej sobą, bardziej kreatywny, bardziej obeznany i bardziej wierzący w samego siebie.

Nie można zapomnieć, że w Czaromarowniku 2014 zamieszczono kompleksowy horoskop dla każdego znaku zodiaku.

Mnie osobiście pozycja przypadła do gustu i mogę z czystym sumieniem zachęcić wszystkich do sięgnięcia po niego, nawet teraz, kiedy powoli kończy się pierwszy kwartał roku.

Abecadło. Litery
Okładka ksiązki - Abecadło. Litery

Abecadło to zeszyt ćwiczeń wprowadzający najmłodszych w świat liter. Zadania wspomagają naukę pisania, a specjalnie przygotowane naklejki umilają zabawę...

Dzielny Lew Eryk
Okładka ksiązki - Dzielny Lew Eryk

Poznajcie Lwa Eryka, bohatera znanego z anteny MiniMini+! To przecież najdzielniejszy z lwów!  Zabawne przygody małego Eryka uczą maluchy odwagi i dodają...