CzaroMarownik 2017. Twój Magiczny Kalendarz

CzaroMarownik to magiczne kalendarium stworzone z myślą o wszystkich, którzy szukają czegoś więcej niż zwykłego kalendarza. Piąta edycja CzaroMarownika sprawi, że 2017 rok będzie dla ciebie wyjątkowy i pełen magicznej inspiracji na każdy dzień.

Tradycyjnie CzaroMarownik zawiera kalendarz księżycowy z oznaczeniem poszczególnych faz, profesjonalny horoskop dla wszystkich znaków zodiaku, opisy specjalnie przygotowanych rytuałów magicznych, wykazy ważnych świąt magicznych oraz przydatne w praktyce magicznej informacje zebrane w formie przystępnych tabel i wykresów.

Poza dokładnym oznaczeniem ważnych dat i miejscem na notatki każda strona kalendarza zawiera ciekawy artykuł. Znajdziesz tu wiele magicznych ciekawostek, ale także przepisy na zdrowe dania, porady jak zadbać o ciało i duszę oraz receptury na naturalne kosmetyki.

CzaroMarownik 2017 to ponad 200 stron magii zamknięte w pięknej i praktycznej oprawie, która sprawi, że korzystanie z kalendarza będzie łatwe i przyjemne. Dzięki niemu nowy rok będzie naładowany pozytywną energią, która poprowadzi cię do dokonania pozytywnych zmian w twoim życiu.

Informacje dodatkowe o CzaroMarownik 2017. Twój Magiczny Kalendarz:

CzaroMarownik 2017. Twój Magiczny Kalendarz - opinie o książce

Avatar użytkownika - monweg
monweg
Przeczytane:2016-11-30, Ocena: 4, Przeczytałam, Egzemplarz recenzencki, Mam,
,,CzaroMarownik" to magiczny doradca, który dzięki swojej inspirującej zawartości wynosi kalendarium na nowy poziom. Nie brak mu niezbędnej funkcji harmonogramu, którą powinien mieć każdy kalendarz. ,,CzaroMarownik" to jednak cos więcej. Urzeka swoim pomysłowym i intrygującym połączeniem praktycznej strony z pozazmysłowym działaniem. To mój kolejny CzaroMarownik. Przyznaję, że zakochałam się w tej dwustustronicowej książeczce. Pierwszy kupiłam z czystej ciekawości. Wyszłam z założenia, że każdej czarownicy przyda się taki kalendarz, który można nosić zawsze przy sobie. Zwłaszcza, gdy tak, jak ja nosi się prawie zawsze ogromne torby. Publikacja została podzielona na cztery części: Magiczny horoskop, Kalendarz, Magiczna strona życia i Magiczny niezbędnik. Dla całkowitego relaksu znajdziemy tutaj cztery mandale do pokolorowania. Jest też przydatne miejsce do wykonywania swoich własnych notatek. A zapisywać można wszystko, co tylko przyjdzie do głowy. Kalendarz potrzebny jest chyba każdemu z nas. To w nim skupia się często część naszego życia towarzyskiego, ważniejsze wydarzenia (imieniny, urodziny, rocznice), wszelkie umówione wizyty (lekarz, fryzjer, kosmetyczka). Po zastanowieniu uważam, że nie znam osoby, która kalendarza by nie używała. Skoro więc i tak raz na rok wydajemy określoną kwotę na taką pozycję wydawniczą, to można wybrać publikacje inną i bardziej odmienną od tego, co na co dzień nas interesuje. Co otrzymujemy w tym wyjątkowym kalendarzu?: magiczny horoskop dla wszystkich znaków zodiaku; kalendarz księżycowy z opisem odpowiednich rytuałów i wykazem świąt magicznych; przydatne w praktyce magicznej informacje zebrane w formie tabel i wykresów; zasady feng shui - chińskiej sztuki aranżacji wnętrz; najnowsze ecotrendy ze wskazówkami zdrowotnymi oraz przepisami; wizjonerskie artykuły zawierające moc ciekawostek ze świata magii i nieocenionych porad oraz miejsce na osobiste notatki, w którym możesz zapisać swoje cenne wspomnienia i przemyślenia. I jeszcze jedna sprawa. Przewińcie tekst do początku i zobaczcie jaką piękną okładkę ma ten CzaroMarownik (w twardej oprawie). Cudne nocne niebo, magiczny księżyc z maleńką kobietką na nim siedzącą i złote gwiazdki. Już w samej okładce można się zakochać. Nie czekajcie zbyt długo, bo nakład się wyczerpie.
Deadpool. Najemnika śmierć nie tyka. Tom 1
Okładka ksiązki - Deadpool. Najemnika śmierć nie tyka. Tom 1

Pierwszy tom przygód Deadpoola z nowej serii wydawniczej Marvel Fresh! Po tym, jak Wade Wilson srodze rozczarował się życiem superbohatera, wykasował...

Księga zagadek. Jesień - zima. Kubuś Puchatek
Okładka ksiązki - Księga zagadek. Jesień - zima. Kubuś Puchatek

Dla Kubusia i Przyjaciół przyroda nie ma tajemnic. Dzięki temu są idealnymi przewodnikami po świecie zwierząt i roślin. Ćwiczenia w ,,Księgach zagadek"...