Czytnik ebooków inkBOOK Calypso Plus

Czytnik ebooków inkBOOK Calypso Plus w kolorze Green zawsze OBOK Ciebie!

Pięć najważniejszych cech, które zachwycą każdego książkoholika:

Intuicyjne polskie menu, a do tego brak reklam i innych rozpraszaczy.
Ekran z technologią E Ink, która nie męczy wzroku - możesz czytać nawet w pełnym słońcu!
Dostępne na czytniku aplikacje, takie jak Legimi, Woblink czy Ebookpoint dostajesz całkowitą swobodę czytania e-książek i e-prasy.
Na jednym urządzeniu możesz słuchać audiobooków albo czytać ebooki…
…a dzięki niewielkiej wadze świetnie sprawdza się jako towarzysz każdej podróży!

To musisz wiedzieć o inkBOOK Calypso Plus:

✅ 6’’ ekran stworzony w technologii E Ink Carta, czyli tzw. papierze elektronicznym, z myślą o komforcie Twojego wzroku,
✅ obsługuj czytnik łatwo i przyjemnie za pomocą dotykowego wyświetlacza oraz bocznych przycisków,
✅ pamięć wewnętrzna Calypso Plus to aż 16 GB miejsca, dzięki czemu pomieści do 10 tysięcy e-booków, ale jeśli to dla Ciebie za mało - powiększ pamięć kartą Micro SD aż do 32 GB,
✅ dostosuj barwę doświetlenia i czytaj w pełnym słońcu, jak i w całkowitej ciemności!
✅ bez problemów połącz czytnik dzięki USB, Wi-Fi czy Bluetooth,
✅ korzystaj z dodatkowych funkcji, w tym łatwego przesyłania ebooków za sprawą „Wyślij na inkBOOK’’, personalizacji wygaszacza czy tłumacza Google Translate,
✅ czytaj we wszystkich formatach, Calypso Plus obsługuje m.in. takie rozszerzenia jak epub, PDF, mobi, txt, doc,
✅ zachwyć się jego budową, czytnik jest lekki - waży zaledwie 155 g; kompaktowy i poręczny - ma niecałe 16 cm wysokości,
✅ dopasuj go do swojego stylu - inkBOOK Calypso Plus dostępny w kolorach: żółty, czerwony, różowy, zielony, fioletowy (Very Peri), burgund, niebieski, czarny.

Więcej na: www.inkbook.pl/calypso-plus-green

Kup książkę Czytnik ebooków inkBOOK Calypso Plus

O strategii
b.d.0
Okładka ksiązki - O strategii

Firma bez strategii jest jak statek bez sternika Żadnego menadżera nie trzeba przekonywać o znaczeniu strategii dla funkcjonowania firmy. Jak ją skonstruować...

Moje przepisy
b.d.0
Okładka ksiązki - Moje przepisy

Ta książka jest po prostu piękna i … apetyczna. ...