Dar duszy. Uzdrawiająca moc życiowych wyzwań

Twoja dusza ofiarowuje Ci wspaniały dar. Jeszcze przed Twoimi narodzinami zbudowała Ci ścieżkę przebudzenia i oświecenia, po której będziesz kroczyć. Zatem wszystko, co napotkasz po drodze, ma duchowy sens i prowadzi do uzdrowienia.

Wysłuchaj historii osób, które musiały zmierzyć się z bolesnymi przeżyciami, oraz tego, co na temat trudnych doświadczeń chce Ci przekazać ,,druga strona" za pomocą mediów i channelerów.

Dzięki nim:

?         Przekształcisz świadomość ofiary w potężnego twórcę życia;

?         Pozbędziesz się poczucia winy i wypełnisz miłością, zrozumieniem i współczuciem wobec siebie;

?         Przebaczysz tym, którzy Cię skrzywdzili;

?         Rozwiniesz w sobie przekonanie, że jesteś piękną, wspaniałą i świętą duszą;

?         Odkryjesz, że jesteś najodważniejszą z istot, wcielając się w wymiarze ziemskim i planując sobie tak trudne przeżycia.

Ta książka jest mapą Twojej duszy... Podążaj za nią!

Dar duszy to druga książka - po Odważnych duszach - autorstwa Roberta Schwartza, dotycząca planowania przedurodzeniowego. Tym razem autor zmierzył się ze szczególnie trudnymi emocjami - przedstawił historie osób, które w swym życiu cierpiały z powodu choroby psychicznej czy poronienia. Po raz kolejny udowodnił, że da się uzdrowić nawet najgłębsze i najdotkliwsze rany.

Informacje dodatkowe o Dar duszy. Uzdrawiająca moc życiowych wyzwań:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2013-07-17
Kategoria: Wiedza ezoteryczna

Kup książkę Dar duszy. Uzdrawiająca moc życiowych wyzwań

Dar duszy. Uzdrawiająca moc życiowych wyzwań - opinie o książce

Dar duszy to niespodziewany dar autora dla czytelnika, czytelnika zniewolonego problemami, kłopotami i różnego rodzaju niesprawiedliwościami. Autor stara się w nas zaszczepić wiarę, nadzieję i ogrom optymizmu. Uczy nas miłości i zrozumienia dla samego siebie, radości wobec własnej osoby. Aby iść naprzód, pokonywać wszelkie piętrzące się niepowodzenia trzeba być w zgodzie z samym sobą, trzeba wierzyć, że może być lepiej, nie wolno się cofać i rozpamiętywać krzywd i bólu z przeszłości. To było, minęło, jest za nami i już do nas nie wróci. Patrzmy z ufnością i nadzieją w przyszłość, ona nas wyzwoli i da spełnienie, radość i przede wszystkim chęć do życia, do pomagania innym, do bycia dla nich podporą i opoką w trudnych życiowych momentach. Wtedy, gdy ktoś jest na rozstaju dróg życiowych pojawiamy się my i z ufnością pokazujemy, jak można uczyć się bycia szczęśliwym.

Z tej niecodziennej lektury dowiemy się o czymś dla wielu z nas nowym, o przedurodzeniowej koncepcji planowania. Sama wcześniej się z tym nie spotkałam, ale teraz moja wiedza na ten temat jest troszeczkę większa. Wynika z niej, że nasza dusza wcześniej, zanim pojawiliśmy się na świecie, zaplanowała nam życie ziemskie. Naznaczyła dla każdego plan ziemski, uwzględniający różne przeszkody i traumy, które się pojawią w naszym życiu. Nie ominą nas ból i rozpacz, pojawi się zło, ale będzie też miłość i nadzieja. Bo nie jest tak, że życie tu – na ziemi, to tylko pasmo niekończących się niepowodzeń. Ale dla nich autor poświęca najwięcej miejsca. Próbuje oswoić nas z życiowymi traumami w postaci: samobójstwa bliskiej osoby, gwałtu, aborcji, poronienia i chorób psychicznych. Przytacza zeznania osób, których te problemy dotknęły, pozwala im zrzucić ciążące na nich brzemię, oczyścić się, ale też wskazuje, jak sobie z tymi problemami trzeba poradzić. Każdy ma w sobie niekończące się pokłady energii i należy je odpowiednio ukierunkować i wykorzystać. Energia ma moc uzdrawiającą i oczyszczającą, tylko musi być wiara w jej niespotykane właściwości.

Ta książka oczywiście nie jest tylko dla osób, których dotknęły wspomniane wyżej traumy na swojej drodze życiowej. To cenna lektura dla nas wszystkich, w tej historii każdy uważny czytelnik znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Jakąś życiową poradę czy sugestię, która zakorzeniona w naszym sercu w przyszłości będzie procentować i wydawać nasiona dobra. Będzie wyzwalać z nas uzdrawiającą energię, którą będzie nas wspierała w trudnych chwilach i pozwalała pokonywać trudne doświadczenia życiowe z odpowiednim pozytywnym nastawieniem. Te nauki wnikają głęboko w nas, zakorzeniają się w naszych sercach i napełniają je miłością, radością i nadzieją. W nas drzemią ogromne pokłady tych pozytywnych emocji tylko czasami trzeba je wyzwolić i pozwolić im się ujawnić. Nie bójmy się tego, nie udawajmy twardych i niepokonanych, otwórzmy się na ludzi, na ich problemy i zauważmy drugiego, obolałego człowieka, i wyciągnijmy do niego pomocną dłoń. To nas nic nie kosztuje, a efekty mogą być porażające.

Muszę jednak wspomnieć, że ta książka nie jest dla każdego. Osoby wierzące mogą być zniesmaczone głoszonymi teoriami i poglądami sprzecznymi z nauką kościoła, nie każdy będzie w stanie je zaakceptować. Ale warto może mieć taką wiedzę, niekoniecznie sią z nią zgadzając.

Ja również po lekturze Daru duszy mam mieszane odczucia, nie do końca autor przekonał mnie do swoich racji. Owszem, zasiał we mnie ziarnko niepokoju i niepewności, ale w żaden sposób nie zburzył moich poglądów w tej materii.

Muszę jednak przyznać, pomijając głoszoną przez autora przedurodzeniową koncepcję planowania, że w tej książce jest mnóstwo cennych darów, porad i sugestii, jak oczyścić i wyzwolić swoją duszę, jak pozwolić jej działać nie ograniczając jej w żaden sposób. Jestem pewna, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, odżywczy pokarm dla swojej duszy. Warto po nią sięgnąć, dowiecie się czegoś nowego i będziecie potrafili iść przez życie z ufnością, obdarzeni miłością i nadzieją. Dar duszy to latarka w mroku życia, próbująca oświetlić drogą ku lepszej i bardziej satysfakcjonującej przyszłości.

Robert Schwartz0
Okładka ksiązki - Odważne dusze. Odkryj prawdziwe znaczenie życia, które zaplanowałeś przed narodzinami

Nowa odsłona książki Roberta Schwartza, która pomoże ci odkryć sens swego życia! Czy wiesz, kim są odważne dusze? Czy myślisz, że mógłbyś być jedną...

Miłość duszy. Żyj miłością, którą zaplanowałeś, zanim się urodziłeś
Robert Schwartz0
Okładka ksiązki - Miłość duszy. Żyj miłością, którą zaplanowałeś, zanim się urodziłeś

W swojej pierwszej, przełomowej książce ,,Odważne dusze" Robert Schwartz wprowadził koncepcję planowania przedurodzeniowego do głównego nurtu. W swojej...