Dark

Ona szuka partnera, który będzie potrafił zaspokoić jej potrzeby. On nie spuszcza z niej wzroku.

Skyler jest dziennikarką sportową. Chociaż spełnia się zawodowo, w życiu prywatnym odczuwa pustkę. Niestety mimo wielu prób nie potrafi znaleźć tego jedynego - mężczyzny, z którym związek byłby uzależniający, który naprawdę by ją pociągał. Wszystko się zmienia, gdy Skyler instaluje aplikację rozrywkową dla dorosłych i zaczyna rozmawiać z NIM.

Mężczyzna zdaje się doskonale odgadywać jej pragnienia i na nie odpowiadać. Jednak z czasem Skyler odkrywa przerażającą prawdę: Jayden wcale nie mieszka w innym stanie, za to czai się w mroku, nieustannie ją obserwuje, śledzi każdy jej krok. Jego sieć wokół niej zaciska się coraz mocniej. Kobieta próbuje się od niego uwolnić, ale on jej na to nie pozwala. Jest gotów posunąć się do brudnego szantażu, byle ją przy sobie zatrzymać. Czy to przypadek, że tajemniczy stalker spełnia wszystkie jej najskrytsze fantazje? Kto tak naprawdę kryje się pod maską po drugiej stronie ekranu? Czy z tej obsesji może narodzić się prawdziwe uczucie, które oparte będzie na wzajemnym zaufaniu?

Informacje dodatkowe o Dark:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2023-06-28
Kategoria: Inne

Kup książkę Dark

Dark - opinie o książce

Książkę "przeczytałam" w formie audiobooka. Swietnie się słuchało, lekko wpadała w ucho.

Skyler, głowna bohaterka i on, który wie o niej wszystko. Zna jej fantazje i chciałby je spełnić, ale nie chce się ujawnić. Burzliwy romans z nieznajomym wywołuje w Sky rózne emocje. Chce poznać na żywo swojego amanta, ale on jej tego nie ułatwia.

Tajemnicza historia bohaterów tworzy fabułę, przez którą nie można oderwać się od lektury. Książka zawiera duża dawkę erotyki, dzięki czemu przeznaczona jest dla osoób dorosłych.

Dla mnie to taka trochę bajeczka, ale z pikantnymi scenami. Polecam

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-07-21, Ocena: 6, Przeczytałam,

Szukacie mrocznego dark romansu z niezapomnianymi bohaterami?Jeśli tak to jest to idealna pozycja do przeczytania.

Historia niesie ze sobą strach,który obezwładnia oraz wielkie pożądanie ciężkie do okiełznania.Pierwszoosobowa narracja sprawia,że z łatwością możemy czuć wszystkie emocje przezywane przez bohaterką-niepewność,obawę,chwile grozy oraz wyzwoloną namiętność pod osłoną grozy.Kulmunacja ich gwarantuje niezapomniane chwile.Osobiście stałam się panią detektyw pragnąc odgadnąć kim jest książkowy stalker.Przyswajałam fakty-zarówno z teraźniejszości jak i wspomnienia z przeszłości bohaterki.Byłam o krok rozwiązania zagadki,aż tu nagle autorka dodaje nowe informacje kierując na inny tor myślenia….to było niesamowite i uzależniające.Miałam ciarki na skórze z każdym kolejnym rozdziałem.Czyni to świetnym dark romansem,którego ciężko odłożyć,dopóki prawda nie ujrzy światka dziennego.

Rozwinięcie fabuły o codzienne życie bohaterki-jej pracę,spotkania ze znajomymi i rozrywkę czyni historię bardziej ciekawszą,ponieważ można utożsamić się z nią.Dodając do tego sceny przepełnione pożądaniem z realizacją niegrzecznych fantazji robi się baaardzo gorąco.

Powieść jest niezapomnianym dark romansem w którym stalker obezwładnia swoją osobą powodując pragnienia większych doznań
🖤Gorąco wam ja polecam🖤

Avatar użytkownika - Anitka_170
Anitka_170
Przeczytane:2023-07-14, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2023,

„To przez tę dziwną aplikację i podejrzane zachowanie mężczyzny jestem tak podenerwowana. Stale wydaje mi się, że ktoś mnie obserwuje. Okropne uczucie”.

Skyler spełnia się jako dziennikarka sportowa, niestety w życiu prywatnym nie jest już tak kolorowo. Brakuje jej czegoś i czuję pustkę. Pod wpływem chwili instaluje któregoś wieczoru aplikację Ekstremum. Nawiązuje tam znajomość z Jaydenem. Początkowo niewinny flirt przeradza się w niebezpieczną grę.

Kim jest tajemniczy mężczyzna? I jakie powody nim kierują?

Ekscytująca i hipnotyzująca to idealne określenie zawartej akcji w najnowszym dziele autorki. Jak już poczujecie klimat, tej elektryzującej gry pomiędzy bohaterami to nie będziecie chcieli jej przerywać.

Hot level na poziomie pięciu, nie bez powodu został umieszczony. W książce znajdziemy sceny erotyczne, które opisane są w bardzo zmysłowy sposób. Pobudzają wyobraźnię, która pracuje na pełnych obrotach.

Razem z główną bohaterką staramy się rozwikłać zagadkę, kim jest tajemniczy Jayden. Nie jest to łatwe zadanie, gdyż on zna każdy ruch Sky i słucha tego, co mówi. Kobieta musi być sprytniejsza niż ON.

„Zalewa mnie wściekła fala strachu, on nie tylko widział mnie przez kamerę w telefonie… On cały czas słucha tego, co mówię. Jakim cudem? Od jak dawna? Muszę być ostrożniejsza”.

Do tej pory nie mogę zapomnieć historii przedstawionej w książce. Brak mi słów, aby opisać to, co czułam podczas lektury. Autorka stworzyła fabułę, od której nie sposób się oderwać. Jak już zaczęłam czytać, to przepadłam, czym prędzej chciałam poznać tożsamość zamaskowanego stalkera.

Zakończenie wbiło mnie w fotel. W życiu bym nie zgadła, kto krył się za maską. To było nieprzewidywalny i zaskakujący finał.

Zdecydowanie to najlepsza książka autorki, jestem nią zachwycona. I chciałabym zapomnieć, że ją czytałam, aby móc przeczytać jeszcze raz.

Gorąco polecam. I uważajcie, co instalujecie na swoich telefonach.

Zaczynając czytać tę książkę nie spodziewałam się, że dostanę tak mocna i mroczną historię. Oczywiście tytuł i okładka na to wskazywała jednak myślałam, że będzie to romans z dużą dawką scen erotycznych.

Od początku było w niej coś niepokojącego. Coś co wydaje się mroczne ale tylko z pozoru. Że sytuacja nie jest aż tak zła jak na to wskazuje. Pod koniec akcja bardzo się rozkręciła i na serio byłam zaskoczona zakończeniem. Wydawało mi się, że wiem kto jest tajemniczym mężczyzną ale dużym zaskoczeniem było to kim na serio się okazał. Nie podejrzewałam tego nawet przez minutę. Historia ciekawa jednak nie dla każdego czytelnika. Jest tu sporo scen seksu i to takiego, że nie jeden złapał by się za głowę.

Avatar użytkownika - Zfascynacjaoksia
Zfascynacjaoksia
Przeczytane:2023-07-30, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2023,

Ada Tulińska zdążyła już nas przyzwyczaić, że każda kolejna książka oznacza emocjonalny rollercoaster, a tym razem hipnotyzującą opowieść dodatkowo dopieściła konkretną porcją mroku i niebezpieczeństwa, w skutek czego powstała lektura przyszywająca, zarazem psychicznie miażdżąca, jak i efektownie podnosząca ciśnienie, dotykająca najgłębszych, najmroczniejszych zakamarków ludzkiej duszy. Dodatkowo, bezwstydnie rozbudza wyobraźnię i rozpala do czerwoności, a zatem otrzymujemy odurzającą mieszankę, przemieniającą lekturę w niebywale intensywne doświadczenie, którym chciałoby się delektować jak najdłużej!

Pisarka zręcznie udowadnia, iż nie boi się trudnej tematyki, dopieszcza swą powieść narkotycznym połączeniem niebezpieczeństwa z erotyzmem, które wbrew zdrowemu rozsądkowi, silnie przyciąga główną bohaterkę. W trakcie lektury wielokrotnie zaznałam niepokoju, ale również i niebezpiecznej fascynacji, która skutecznie napędzała mnie do dalszego czytania. Tak, to zdecydowanie książka, którą pochłania się z wypiekami na twarzy i rozdziawionymi ustami. Powieść "Dark" paraliżuje, angażuje wszystkie zmysły i uzależnia, dlatego dylemat, czy połknąć ją na raz, czy lepiej stopniowo się delektować, efektownie dręczy czytelnicze sumienie.

Nakreślone postacie zasługują na ogromne brawa. To bohaterowie wielowymiarowi, prawdziwi i zapadający w pamięci. Co ważne, nie sposób odgadnąć prawdziwych intencji, jak i tożsamości stalkera prześladującego Skyler. Niepokój i przeszywająca podejrzliwość z każdą kolejną stroną otumaniają jeszcze silniej, wprowadzając czytającego niemal na skraj załamania

,,Dark" jest paraliżującą, odważną, przesyconą erotyzmem i niepokojem historią o niebezpiecznej obsesji i nieobliczalnej internetowej relacji, jaka dając spełnienie, szybko okazała się prawdziwym uzależnieniem. To książka przesiąknięta skrajnymi, obezwładniającymi emocjami, w której trudna, kontrowersyjna tematyka przeplata się z rozpalającymi scenami erotycznymi, przez co efektownie mąci w głowie i wprawia w osłupienie. Gwarantuję, że nie będziecie w stanie jej odłożyć, nim nie dotrzecie do elektryzującego finału! Polecam!

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2023-07-10, Ocena: 6, Przeczytałem,

"W ciemności rodzi się zarówno strach, jak i pożądanie".

Skyler jest kobietą która spełnia się zawodowo, jako dziennikarka sportowa. I o ile ma szczęście w pracy, o tyle w życiu towarzyskim jest wręcz odwrotnie. Każdy spotkany facet okazuje się niewypałem.

Dziewczyna instaluje na telefonie aplikację, która obiecuję ekstremalne doznania i to właśnie tu poznaje tajemniczego Jaydena.

Mężczyzna wydaje się ideałem... Jednak z czasem wychodzą na światło dzienne nowe fakty o mężczyźnie, który okazuje się że nie tylko okłamał ją, nie raz a w dodatku jest stalkerem który osacza ją w każdy możliwy sposób. Skyler nie wie jak uwolnić się od czającego się w mroku obserwatora.

Tylko czy tak naprawdę ona tego chce?

"Tłumaczę sobie, że to zwyczajna fantazja, która przecież nikogo nie krzywdzi. Nie rozumiem tej potrzeby usprawiedliwiania się przed samą sobą. Marzę, by obcy zamaskowany mężczyzna mnie wziął jak wojownik brankę. Powinnam sobie przyrzec, że to ostatni raz, kiedy doprowadzam się do orgazmu, myśląc o nim. Powinnam czuć obrzydzenie i przerażenie. A poczucie strachu i dreszcz tylko mnie napędza".

Czy obsesja może okazać się czymś więcej ?

Kim jest mężczyzna po drugiej stronie ekranu?

"Dark" to książka która zostanie na pewno moja wakacyjną miłością ?

To co dostałam w tej historii, przyprawia mnie o dreszcze i szybsze bicie serca.

Emocje to istny rollercoaster, zauważyłam że podczas czytania, bardzo często na mojej skórze występowała gęsią skórka.

Gdy zaczęłam zgadywać, kto może być mężczyzną w masce, czułam dreszczyk podniecenia. Autorka tak wodziła mnie za nos że już myślałam że wiem kto jest tajemniczym Jaydenem, jednak ,a każdym razem okazywało się że się pomyliłam i byłam daleka od prawdy.

Bohaterowie są cudowni i to nie tylko ci główni, poboczni też zostali świetnie wykreowani. Książkę czyta się migiem jak zaczęłam rano w pracy, tak skończyłam przed jej zakończeniem. Może to dzięki wiadomościom które zostały przedstawione w książce, ale myślę że jest to również zasługa pióra autorki. Po książki Ady sięgam już w ciemno, bo bardzo lubię jej styl i wiem że nie będę się nudziła. Na koniec dodam że jest to książka dla ludzi o mocnych nerwach bo sceny erotyczne są dość pikantne ?

Zakończenie wywaliło mnie z butów, nie powiem zaskoczenie było wielkie ?

Polecam ?

Avatar użytkownika - Oktawia_czyta
Oktawia_czyta
Przeczytane:2023-07-04, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

? Zdradzę Wam cos. Kupił mnie sam tytuł książki ?

I o ludzie ... Ledwo zaczęłam, nie chciałam odkładać.

Opisy pobudzały wyobraźnię, momentami było gorąco. Jednoczenie mrocznie, no bo jak fantazjować o niebezpiecznym tajemniczym mężczyźnie, który śledzi każdy krok?

Zaczęłam podejrzewać, kto jest stalkerem, ale jakoś tak odsunęłam tę osobę z grona podejrzanych. Zakończenie bardzo mi się podobało!

Moja pokręcona, wewnętrzna, łaknąca brutalności druga część mnie była zadowolona !

Ta książka była piekielnie niegrzeczna!

Kochani, mam dla Was prawdziwą gratkę, a mianowicie chcę polecić Wam świetną książkę.. dark romans! Lubicie?! Ja uwielbiam ?

? Recenzja ?

Skyler to główna bohaterka książki "Dark" pracuje jako dziennikarka sportowa i jest szczęśliwa jeśli chodzi o pracę zawodową, kocha sport tak samo jak jej tata.. Jednak niestety jej życie prywatne jest puste, kobieta czuje że jest niezrozumiana.. ona zna swoje potrzeby, jednak ma wrażenie, że nikt nie jest w stanie jej tego dać, przez co kobieta jest samotna, a jak już się z kimś umawia to tylko na jedną noc..

Wszystko zmienia się gdy pewnego wieczoru loguje się na stronie dla randkowiczów, gdzie poznaje tajemniczego Jaydena, który wydaje jej się ideałem mężczyzny.. nie jest zbyt nachalny, w sposób obrzydliwy.. zdaję się być prawdziwym mężczyzną rozumiejącym potrzeby kobiet.. aczkolwiek wszystko się zmienia gdy kobieta orientuje się, że mężczyzna ją okłamał w kilku kwestiach, a dodatkowo czuje się śledzona...

Moi drodzy! To prawdziwa gratka dla fanów gatunku, tutaj wszystko jest jednym wielkim plusem: pomysł, bohaterowie, wydarzenia, ale też sceny erotyczne, napisane mocno lecz ze smakiem i dobrze, że mocno bo to taki gatunek gdzie musi być mroczniej ?. Zdecydowanie książka pochłania czytelnika od pierwszych stron, a co najciekawsze .. naprawdę w kilku miejscach czułam ciarki na ciele i czułam się obserwowana razem z naszą bohaterką. Wielu podejrzanych i prywatne śledztwo które ma przybliżyć bohaterkę do prawdy sprawia, że czytelnik nie może się doczekać końca lektury.. choć muszę przyznać, że podejrzewałam kto okaże się tajemniczym Jadeynem to nie byłam tego pewna na sto procent! Zdecydowanie świetna książka, poproszę Autorkę o zdecydowanie więcej w tym klimacie! Zakończenie, jest moim zdaniem idealne i cieszę się, że właśnie tak potoczyły się losy bohaterów ?

Och, powiedzcie że się skusicie!

Krzyk Południa
Ada Tulińska0
Okładka ksiązki - Krzyk Południa

Pierwsza bitwa w wojnie, mimo zwycięstwa, nie przyniosła pokrzepienia serc. Mieszkańcy wyspy żyją w ciągłym strachu i przygotowują się do ostatecznego...

Wybrana przez mafię
Ada Tulińska0
Okładka ksiązki - Wybrana przez mafię

Wanda ma doświadczenie w byciu ślepą i głuchą wtedy, kiedy tego się od niej oczekuje. Nie zadaje pytań, nie docieka, nie ocenia. W ten sposób zarabia...