Diabeł

Tom 1 cyklu Rodzina Lazcanso

“Diabeł” to pierwszy tom serii “Rodzina Lazcanso”, jednego z najgorętszych romansów erotycznych ostatnich lat. Przeczytany ponad milion razy na stronie skrywanepragnienia.pl, z dumą przedstawia swoją nową odsłonę.

Dwójka ludzi, która nie miała prawa nigdy się spotkać. Pracująca w korporacji Anna już dawno przestała mieć złudzenia, że jej życie nabierze barw. Zdecydowała się jednak na szalony krok i wyruszyła na wakacje marzeń. Raoul był panem życia i śmierci, który miał cały świat u stóp. Porwał ten konkretny samolot ze względu na przewożony w nim ładunek, a wszystkich pasażerów i załogę zamierzał zlikwidować, by nie pozostawić żadnych świadków. Zobaczyli się tuż przed startem i żadne z nich nie było tym zdarzeniem zachwycone. Raoula zirytowało jej zachowanie. Anna poczuła się upokorzona jego reakcją.
W czasie lotu zdarzyło się jednak coś, co spowodowało, że mężczyzna zmienił wcześniejszy rozkaz. Zginęli wszyscy niewygodni świadkowie, za wyjątkiem jednej osoby – Anny.

Ale czy to, że przeżyła, było błogosławieństwem czy stało się przekleństwem?

Książka wywołująca dreszcz i pragnienie. Emocje, które tak uzależniają, że zapragniesz do nich wrócić i przeżyć je na nowo.
To nie jest grzeczna i dobra historia – nie może taka być, bo w niej wszystko, w co pragniemy wierzyć, nie staje się wrotami do nieba, a drogą do piekła.

Informacje dodatkowe o Diabeł:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2020-11-28
Tytuł oryginału: Diabeł

Tagi: erotyka

Kup książkę Diabeł

Nad bestią nie da się zapanować. Może pozwolić się zbliżyć, może dać złudne wrażenie władzy i kontroli, ale to ona w pełni panuje nad sytuacją i dyktuje warunki. Zawsze!

Widział, co się z nią dzieje, gdy kontrolę nad nią przejmują emocje, i miał też przedsmak tego, jak reaguje, gdy do głosu dochodziło pożądanie. Zwykłe pragnienie to jedno, ale takie, przy którym wszystko inne przestaje się liczyć?To oszołomienie, które tyle razy widział w jej oczach, fascynowało go coraz bardziej. Anna walczyła ze wszystkich sił z tym, co czuła, gdy ją dotykał, i tym większa będzie satysfakcja, gdy się podda, odrzuci swoje przekonania i przyjdzie do niego.Gdy ją złamie, będzie kochanką idealną.

Diabeł - opinie o książce

🖤🔥🖤RECENZJA🖤🔥🖤

Tytuł : „Diabeł” Tom 1
z serii Rodzina Lazcanso
Premiera : 28.11.2020

Dziwnym trafem Anka, mieszkająca i pracujące w jednej z poznańskich korporacji, lecąc na wymarzone wakacje do Nowego Jorku, wskutek swojego dziwnego, a zarazem
fascynującego zachowania podczas lotu, zostaje porwana przez zaintrygowanego nią, mega przystojnego i nie mniej tajemniczego mężczyznę Raoula, którego już od pierwszego spojrzenie nazywa w duchu Diabłem ....”Coś w nim sprawiało, że czuło się niepokój. Jeśli Diabeł chciałby przybrać postać mężczyzny, żeby móc uwodzić kobiety i zabierać im dusze, to wyglądałby dokładnie tak jak on. Fascynował i przyciągał w ten niepokojący sposób, który sprawiał, że zapominało się o wszystkim z zasadami włącznie. Wysłannik piekieł jak nic. Diabeł to musiało być jego drugie imię”...i przewieziona w miejsce które, okazuje się być raczej rajem niż więzieniem, bo chyba piekło nie znajduje się na jednej z Wysp Kanaryjskich.
Raoul vel Diabeł sam nie do końca rozumie swoje motywy, bo przecież założył że, z porwanego samolotu nikt nie miał wyjsć cało, a jednak z jakiegoś zaskakującego powodu ocalił Annę....na pewno jednym z nich było jej apetyczne i jakże kobiece ciało, tak dalekie od idealnych ciał modelek, w których zazwyczaj gustował i może jeszcze jej harde spojrzenie mówiące -„myślisz, że się ciebie boję dupku?”.
Kobieta nie do końca rozumie, jakie plany względem niej ma ten niebezpiecznie fascynujący mężczyzna, a mimo to na każdym kroku doprowadza go do furii, która wyzwala w nim prawdziwą bestię i na zmianę dostarcza Annie niesamowitej rozkoszy i niewyobrażalnego bólu. Jest nią co raz bardziej zafascynowany, elokwentna, oczytana, poliglotka, nawet jego ulubionego konia, potrafiła okiełznać, ale prowadzi z nią pewnego rodzaju grę, nie zdając sobie sprawy, że on sam daje się, zwodzić i omamiać tej kobiecie. Dodatkowe osoby w tej grze, które zapoczątkowały sieć wydarzeń, mają na celu poróżnić tych dwoje, kiedy Ci na poważnie zbliżają się do siebie.
Czy Anna jest na tyle silna aby okiełznać Diabła i wyzwolić w nim, oprócz tych bardzo złych i mrocznych zachowań także pozytywne uczucia, a czy Raoul oprócz bycia bezwzględnym i bezlitosnym, potrafi także kochać?
Czy może bestia potrafi tylko ranić?
Fakt, że charakterek Anny, nie jednego mógłby wyprowadzić z równowagi, natomiast to mroczne zachowanie Diabła nie jedną by zafascynował, włączając w to mnie ( jak ja kocham takich książkowych drani ).
W ogóle to bardzo podoba mi się, to że równolegle z narracją Anny, na przemian możemy poznać odczucia Raoula i całą sytuację z jego perspektywy. W ten sposób możemy poznać jego prawdziwe odczucia i jakże czasem fascynujące, a czasem chore motywy działania.

Czekam z niecierpliwością na kolejny tom z serii Rodzina Lazcanso.....oj w drugiej części to się dopiero nawyrabia!
„Diabła” polecam gorąco tym, których fascynują tak jak mnie mroczni dranie, jak również takie harde i odważne kobiety jak Anka.

„DIABEŁ” tom 1 Anna Valetta

Witajcie  Dzisiaj przychodzę do was z recenzją pierwszego tomu niesamowitej powieści o rodzinie Lazcanso „Diabeł” Anna Valetta Wydawnictwo Desiderium.
Niesamowity, gorący romans. Tutaj może się wydarzyć wszystko. Przepadniecie już na samym początku. Czy wierzycie w przypadki?
Anna – nasza główna bohaterka, postanowiła odmienić swoje życie. Bierze urlop w pracy, kupuje bilety lotnicze i wsiada do samolotu lecącego do Nowego Jorku. Udaje jej się kupić bilety w pierwszej klasie. Oprócz niej w tej części samolotu siedzi 2 mężczyzn. Zainteresowała się jednym z nich. On wysyłał do niej podobne sygnały. Po jakimś czasie samolot zostaje porwany. Anna słyszała strzały. Po jakimś czasie mdleje. Dlaczego? Co takiego stało się na pokładzie samolotu? Nasza bohaterka budzi się w zupełnie innym miejscu. Tu pozna prawdziwego Diabła. Czy uda jej się przetrwać? Dlaczego ktoś ją potrwał? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w powieści „Diabeł”.
Od tego momentu zaczyna się jej straszna, mroczna i mocno erotyczna historia. Dodam, że już nie mogę się doczekać kolejnego tomu. Anna Valetta rozpali wasze zmysły do czerwoności. A diabeł jak to diabeł bywa przewrotny. Raz jest idealny, a raz brutalny, zimny drań. Emocji tutaj nie zabraknie. Ciśnienie skacze wiele razy. Przed czytaniem zalecam przygotowanie szklaneczki z zimną wodą, bo rozpalicie się do czerwoności.
Książka nie jest przeznaczona dla niepełnoletnich czytelników.
Uzależniłam się od Anny i Diabła i już nie mogę się doczekać ich dalszych losów. „Diabeł” nie daje o sobie zapomnieć. Uwielbiam takie książki. Bohaterowie są wyraziści. Diabeł – jest arogancki, przystojny i wie czego chce od życia. Anna cicha woda. Potrafi zawalczyć o swoje. Książkę przeczytałam jednym tchem. I jak już wam pisałam, nie umiem o niej zapomnieć. Mam nadzieję, że autorka nie da nam długo czekać na kolejny tom.
#Diabeł zajmuje wysokie miejsce w moim czytelniczym sercu. Anna przepadłam w twojej powieści.
Polecam wam tą niesamowitą powieść. Nie zawiedziecie się czytając. To jest bardzo mocna książka. 10/10
Czy można pokochać Diabła?

Paradoks
Anna Valetta0
Okładka ksiązki - Paradoks

Romans erotyczny z wątkiem kryminalnym. Historia jest fikcją literacką, bazującą na prawdziwych wydarzeniach. Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób...

Montana
Anna Valetta 0
Okładka ksiązki - Montana

Montana” to drugi tom serii “Rodzina Lazcanso”, jednego z najgorętszych romansów erotycznych ostatnich lat. Przeczytany ponad milion...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;