Dziękuję, następny - czy będzie dugi sezon tureckiego hitu?

Data: 2024-05-18 10:33:44 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Na Netflix w topowej dziesiątce seriali znajduje się od jakiegoś czasu turecka komedia romantyczna Dziękuję, następny, która opowiada o młodej prawniczce, przykrym rozstaniu i trudnym randkowaniu. Serial cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Czy zatem będzie miał sezon drugi?

Serenay Sarikaya jako Leyla Taylan w serialu "Dziękuję, następny" od Netflix. inf.pras. Netflix

Komedie romantyczne cieszyły się i nadal cieszą dużą popularnością na platformie Netflix. Tak też jest w przypadku produkcji tureckiej, która obecnie znajduje się w topowej dziesiątce najbardziej popularnych produkcji na platformie. Wielu widzów zadaje sobie zatem pytanie, czy opowieść o Leyla'y Taylan będzie kontynuowana? 

Dziękuję, następny - o czym jest serial?

Serial Dziękuje, następny to turecka komedia romantyczna z elementami dramatu, serial, którego akcja rozgrywa się współcześnie. Bohaterką serialu, który przypadł użytkownikom Netfliksa do gustu jest młoda prawniczka. Leyla Taylan przeżyła przykre rozstanie. Została bowiem zdradzona. Przy pomocy przyjaciółki i przystojnego szefa kuchni stara się jakoś pozbierać. 

Przeczytaj także: „Elitarne jednostki specjalne” – dokumentalny serial już dziś na Netfliksie

Pewnego dnia przyjmuje sprawę słynnej trzeciej żony Tuby Tepelioğlu, sprawy określanej jako sprawa roku. Przeciwnikiem naszej bohaterki jest Cem Murathan, który w ciągu 15 lat stał się potrójnym rozwodnikiem. Zaczyna się prawnicza obrona klientki. Jednak z czasem pojawiają się zupełnie inne emocje. 

Dziękuję, następny - czy będzie drugi sezon

Turecka produkcja romantyczna, której tytuł brzmi Dziękuję, następny, tak jak już wspomnieliśmy znajduję się w Top 10 platformy Netflix, zajmując obecnie szóste miejsce. Jest zatem chętnie oglądaną produkcją streamingowego giganta. Rodzi się zatem pytanie, czy Netflix zdecyduje się na jej kontynuację. 

Przeczytaj także: Nieobliczalna - dziś premiera polskiego filmu od Amazon Prime!

Na ten moment przedstawiciele platformy nie potwierdzili chęci produkowania kolejnych odcinków, w drugim sezonie Dziękuję, następny. Jest jednak nadzieja, gdyż produkcja cieszy się popularnością. O decyzji Netfliksa będziemy informować. Czekających i niecierpliwie wyczekujących dalszej historii prawniczki, musimy jednak poprosić o cierpliwość. 

Dziękuję, następny - gdzie można oglądać serial?

Serial Dziękuję, następny to produkcja stworzona specjalnie dla platformy Netflix. Premiera serialowej opowieści miała miejsce na Nefliksie 9 maja 2024, czyli wcale nie tak dawno. Niemal od razu serial zyskał sobie wielu fanów, trafiając na listę najchętniej oglądanych.

Czytaj także: Czytaj również: Reniferek, czy doczekamy się drugiego sezonu popularnego serialu Netfliksa?

Produkcję dostępną w klasycznych ośmiu odcinkach można zatem oglądać na największej dostępnej platformie, czyli na Netflix. 

Tagi: netflix, seriale, komedie romantyczne, dramaty,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Najukochańsza
Joanna Jagiełło
Najukochańsza
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Pokaż wszystkie recenzje