Drugie wydanie psychiatryczne w serii ,,W gabinecie lekarza specjalisty", pod redakcją prof. dr hab. n. med. Marka Jaremy poświęcone leczeniu zaburzeń psychicznych w diagnostyce i leczeniu chorób somatycznych. Publikacja obejmuje szerokie spektrum dziedzin klinicznych, co pozwala diagnozować zaburzenia psychiczne w chorobach somatycznych na styku wielu specjalizacji lekarskich.

Informacje dodatkowe o Diagnozowanie i leczenie zaburzeń psychicznych w schorzeniach somatycznych. W gabinecie lekarza specjalisty. Psychiatria:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Data wydania: 2021-11-10
Kategoria: Medycyna i zdrowie
ISBN: 9788320064605

Kup książkę Diagnozowanie i leczenie zaburzeń psychicznych w schorzeniach somatycznych. W gabinecie lekarza specjalisty. Psychiatria

Diagnozowanie i leczenie zaburzeń psychicznych w schorzeniach somatycznych. W gabinecie lekarza specjalisty. Psychiatria - opinie o książce

Zaburzenia nerwicowe w praktyce lekarza POZ
Marek Jarema0
Okładka ksiązki - Zaburzenia nerwicowe w praktyce lekarza POZ

Lekarz POZ jest pierwsza osobą, do której zgłasza się pacjent ze swoimi dolegliwościami. Jego zadaniem jest rozpoznać chorobę i zastosować właściwe...

Uzależnienia i substancje psychoaktywne w praktyce lekarza POZ
Marek Jarema0
Okładka ksiązki - Uzależnienia i substancje psychoaktywne w praktyce lekarza POZ

Pierwszą osobą, do której zgłasza się pacjent ze swoimi dolegliwościami, jest lekarz POZ. Jego zadaniem jest rozpoznać chorobę i zastosować właściwe...