Dobrze, że jesteś. Otulające opowiadania zimowe

Szara rzeczywistość potrafi mieć czasem więcej barw niż najbardziej nawet szalony romans.

Zbiór opowiadań Krystyny Mirek „Dobrze, że jesteś” to książka, którą otulisz się jak ciepłym kocem w zimowy wieczór. Miłość odmienia się tu przez wszystkie przypadki – będzie się dopiero rodzić, będzie dojrzewać, wracać i się kończyć. Spektakularnie zaskakiwać i obezwładniać, ale też zupełnie niespektakularnie i z mozołem leczyć złamane serca. W tle najcieplejsze święta polskie takie jak Boże Narodzenie, Nowy Rok, dzień kobiet czy dzień matki.

„Czasem staruszek w czerwonej czapce dawał radę. Potrafił sprawić niespodziankę. Tej nocy podarował jej małe ziarenko, z którego z czasem wyrosła piękna miłość. Wspanialsza, niż Klara mogłaby opisać w najdłuższym nawet liście do Mikołaja, nawet gdyby w niego wierzyła”.

Informacje dodatkowe o Dobrze, że jesteś. Otulające opowiadania zimowe:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-12-14

Kup książkę Dobrze, że jesteś. Otulające opowiadania zimowe

Dobrze, że jesteś. Otulające opowiadania zimowe - opinie o książce

Avatar użytkownika - jusia
jusia
Przeczytane:2024-01-01, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2024,

Kiedy za oknem pojawia się pierwszy śnieg i czuć za pasem święta, nabieramy ochoty aby poczytać coś właśnie w tej tematyce. Mamy przed sobą zbiór opowieści zimowych, niektóre z nich są pokrzepiające z pozytywnym zakończeniem, ale pojawiają się również takie które dają do myślenia i nie kończą się happyendem. Być może któryś z bohaterów będzie naszą inspiracją w życiu lub patrząc na zachowanie niektórych z nich sami spróbujemy zmienić nasze podejście do świata.

Avatar użytkownika - martucha180
martucha180